Непереможний український боксер Олександр Усик (20-0, 13 КО) в інтерв'ю польському виданню Super Express розповів, що якби зустрівся віч-на-віч з Володимиром Путіним. На думку нашого суперважковаговика, він би використав усі можливі способи, щоб позбавити ватажка Кремля життя.
"Якби у мене був пістолет, я б убив його. А якби не було пістолета, я б його задушив. Іншого шляху просто немає. Але я просто не хочу з ним зустрічатися, тому що у мене немає до нього жодних почуттів. Зовсім немає. Це просто чорна пляма", – зізнався Усик.
У Києві сталася трагічна подія — чоловік раптово впав дорогою на роботу та помер, передають Патріоти України. На місце викликали медиків, однак врятувати його не вдалося. Попри надану допомогу, чоловік помер. Наразі обставини інциденту та причини смерт...
Народна депутатка Ірина Фріз заявила, що з працівників територіальних центрів комплектування, які придатні до військової служби, можна сформувати повноцінні військові підрозділи та направити їх до бойових частин, передають Патріоти України. За її слова...