"Він запитав, звідки цей прекрасний костюм": Леся Нікітюк розповіла, завдяки кому потрапила в шоу-бізнес

Українська ведуча Леся Нікітюк зізналася, завдяки кому стала такою популярною і хто мотивував її підкорити шоу-бізнес, передають Патріоти України.

За її словами, у 2012 році вона зустріла співака EL Кравчука, слова якого круто змінили її життя. "2012 рік. Центр Києва. Корпоратив. Я тоді виступала з монологом Снігуроньки, але це була політизована Снігуронька – я копіювала одну відому особистість. У мене був костюм, який ми з мамою купили на хмельницькому базарі, переробили його, причепили брошку, наділи гольфи", – згадала Леся під час зйомок шоу "Хто зверху?" на Новому каналі.

Після виступу зірка вийшла на сцену, де стояв EL Кравчук. "Він запитав, звідки цей прекрасний костюм. Я розповіла, що ми з мамою пошили його самі, і він відповів: "Ти будеш справжнім артистом. Тому що тільки справжня зірка може придумувати собі імідж, шити костюми й робити все сама!"", – розповіла ведуча.

Несподіваний комплімент від артиста круто змінив життя Нікітюк – вона дійсно стала справжньою зіркою. "Можна сказати, що я стала відомою завдяки EL Кравчуку, адже його слова дуже мене мотивували", – підкреслила Леся. Десятий, ювілейний сезон "Хто зверху?" – щочетверга о 19:00 на Новому каналі. А тревел-проєкт Лесі Нікітюк "Le Маршрутка" – щопонеділка о 18:00.

Хіти тижня. Вождь, богом даний і правдивий

п’ятниця, 18 червень 2021, 2:00

Євген Коновалець не лишив по собі багатої літературної спадщини. Але відомі його слова, що мусять бути викарбувані в серці кожного українця: "Як не буде в нас сили, не осягнемо нічого, хоч би все найкраще для нас складалося. Як жеж будемо мати силу, тоді

Тепер вже не фантастика: У США створили шолом для читання думок

п’ятниця, 18 червень 2021, 0:32

Стартап з США Kernel створив шолом для зчитування думок за $ 50 тисяч, повідомляють Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ. Шолом для читання «здатний зчитувати показники активності нейронів в реальному часі і з високою точністю визначати закон...