Усе дуже просто: 107-річна італійка, яка пережила коронавірус, розкрила свій секрет довголіття (фото)

Уродженка Італії Анжела Гутор, яка відзначила 107-річчя і перехворіла на коронавірус, розкрила спосіб, що дозволив їй прожити так довго. Жінка розповіла, що вона намагається не хвилюватися, залишається зайнятою якимось справами і щодня з'їдає один апельсин, передають Патріоти України.

Гутор виповнилося 107 років минулого тижня. У квітні вона заразилася на коронавірус і ледь не померла, але змогла подолати хворобу. Жінка рекомендує рідним і друзям бути спокійними і займатися повсякденними справами, щоб пережити пандемію.

Італійка зазначила, що намагається зберігати позитив і вірить у краще, але все ж побоюється, що ситуація в світі призведе до загальної депресії. Анжела Гутор народилася в Італії, переїхала до Франції, а потім – до Великобританії. З 2019 роки жінка живе в лондонському будинку для літніх людей.

"Зелене лібертаріанство": В Україні стрімко дорожчає хліб

понеділок, 10 травень 2021, 6:10

Експерти вказують що продукт №1 в нашій державі дорожчає незалежно від світової кон'юнктури, а тому, що уряд не включає стримуючі механізми, котрі маються в його розпорядженні. В Україні стрімко дорожчає хліб. Тільки за останній рік його вартість збіль...

Пара з Нідерландів першою переїхала в надрукований дім (фото, відео)

понеділок, 10 травень 2021, 5:45

Будинок був зроблений на 3D-принтері. У нідерландському Ейндговені в будинок, зведений з використанням технології 3D-друку заселилося подружжя з Амстердама. Як повідомляє кореспондент Укрінформу в Гаазі з посиланням на NL TIMES, пара отримала ключі від...