
Уродженка Італії Анжела Гутор, яка відзначила 107-річчя і перехворіла на коронавірус, розкрила спосіб, що дозволив їй прожити так довго. Жінка розповіла, що вона намагається не хвилюватися, залишається зайнятою якимось справами і щодня з'їдає один апельсин, передають Патріоти України.
Гутор виповнилося 107 років минулого тижня. У квітні вона заразилася на коронавірус і ледь не померла, але змогла подолати хворобу. Жінка рекомендує рідним і друзям бути спокійними і займатися повсякденними справами, щоб пережити пандемію.
Італійка зазначила, що намагається зберігати позитив і вірить у краще, але все ж побоюється, що ситуація в світі призведе до загальної депресії. Анжела Гутор народилася в Італії, переїхала до Франції, а потім – до Великобританії. З 2019 роки жінка живе в лондонському будинку для літніх людей.
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...
В Україні вже фіксуються перші ознаки так званого “сезону літніх відключень” електроенергії. У низці районів Києва 22 червня відбулися аварійні знеструмлення, що знову актуалізувало питання стабільності енергосистеми в умовах спеки, передають Патріоти ...