14 людей ледь не загинули: У Кирилівці з'явилося небезпечне природне явище

Віджимний вітер - це вітер, який може забрати людей у відкрите море.

У Запорізькій області різко змінилася погода і раптово почався вітер з поривами до 25 метрів в секунду. Через це на прибережній зоні Азовського моря утворилося таке природне явище як віджимний вітер. Він мало не став причиною загибелі 14 людей. Про це повідомляє VGORODE.Запорожье, передають Патріоти України.

Віджимний вітер - це вітер, який може забрати людей у відкрите море. Як розповіли в ДСНС, швидше за все він здуває великі надувні матраци. Якщо відпочивальник вчасно не відреагує, то вже через 15-20 хвилин він буде дуже далеко від берега.

Таких випадків в Кирилівці за добу сталося п'ять. Відпочиваючі плавали на катамаранах, надувних матрацах і каное. Вспідсумку всіх віднесло далеко від берега і за ними довелося їхати рятувальникам. Найбільшу відстань від берега, на яке віднесло курортників за останню добу, - три кілометри. Це були відпочиваючі на катамарані.

У зв'язку з такою ситуацією рятувальники ДСНС закликали відпочиваючих не використовувати надувні матраци не за призначенням, не залишати дітей самих. Також в ДСНС порадили плавати в морі тільки в світлий час доби і коли температура води не менше 18 градусів, а повітря - не нижче 24. "Не купайтеся, коли є сильний вітер. Уникайте місць з швидкою течією", - йдеться в повідомленні.

Хіти тижня. Символічно: У Росії меморіал Перемоги завалився через три дні після відкриття (відео)

середа, 5 серпень 2020, 4:00

Підрядник відновить пошкоджену частину меморіалу за свій рахунок. У Кемерові (Росія) частина меморіалу Перемоги звалилася через три дні після відкриття, яке відбулося 27 липня. Частина зруйнованого меморіалу потрапила на відео. На кадрах видно, що зруй...

Хіти тижня. Нова причина розвитку пухлин: Кількість сексуальних партнерів впливає на розвиток онкології

середа, 5 серпень 2020, 3:00

Вчені виявили статистично значимий зв'язок між числом статевих партнерів протягом життя і ризиком діагнозу раку у обох статей. Велика кількість (десять або більше) сексуальних партнерів протягом життя людини сприяє збільшенню ризику захворювання на рак...