15 будинків за ціною 1 євро! Італійське місто радикально бореться з депопуляцією - кличуть усіх охочих

Влада багатьох європейських міст вживає нестандартні кроки, щоб покращити життя для мешканців. Так, у курортній Ніцці вирішили заборонити куріння на пляжах. А в італійському поселенні Пратола Пелінья, провінція Аквіла в регіоні Абруццо, півтора десятка будинків виставили на продаж всього за 1 євро. Це ще один муніципалітет в Італії, влада якого пропонує будинки за символічну ціну. Багато з них таким чином борються з депопуляцією, передають Патріоти України.

Пратола Пелінья — поселення часів Римської імперії, яке стало укріпленим містом у 12 столітті. Влада міста з населенням близько 7 000 осіб вирішила відновити гідний вигляд занедбаного історичного центру. Перший етап проєкту вже розпочався: 15 будинків виставлено на продаж. Наступного року до них приєднаються ще п'ять.

Зацікавлені в купівлі нерухомості мають два місяці на підписання контракту з владою, а потім шість місяців на подання плану реконструкції, яка має бути здійснена протягом чотирьох років. Як повідомило інформаційне агентство Ansa, бажання придбати будинок вже висловили, зокрема, люди з Данії та Аргентини. Влада запевняє, що покупцям пропонуються стимули та фінансові пільги, щоб загальну реконструкцію можна було провести за сприятливих умов.

Сюди не дістались конкістадори та інші грабіжники: У Панамі виявили повну золота гробницю правителя доколумбівської держави (фотофакти)

вівторок, 5 березень 2024, 3:25

У Панамі археологи виявили гробницю, яка належала правителю народу Кокле. Відкриття відбулося в археологічному парку Ель-Каньо, який відомий своїми археологічними знахідками. . В археологічному парку Ель-Каньо у Панамі, археологи виявили гробницю, дат...

Суд вирішив, що каяття було нещирим: На Полтавщині чоловік ухилився від мобілізації й загримів у тюрму

понеділок, 4 березень 2024, 23:57

У Полтавській області покарали позбавленням волі військовозобов’язаного чоловіка, який ухилився від мобілізації. Він визнав свою провину, проте суд вирішив, що його каяття було нещирим. Справу розглядав Пирятинський районний суд. Про це повідомляє "Тел...