15 Путіних та 82 Трампи: У Естонії розповіли, які імена місцеві фермери воліють давати бикам

Центр контролю продуктивності Естонії оприлюднив базу даних із іменами великої рогатої худоби, яка дозволяє перевірити, скільки корів і биків мають таке ж ім’я, як і ви. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на ERR.

"Небагато списків викликають стільки ж захоплення та пожвавлення, скільки естонська база даних коров'ячих імен", – зауважує видання.

Як з’ясувалося, в Естонії немає жодного бика на ім'я Маргус, Тоомас, Андрес, Тауно, Март або Айн. Натомість, як випливає зі списку, 18 корів в Естонії звуть Ахв, тобто Мавпа.

Серед рідкісних імен – Акація, Ангел, Амор, Аронія, Банан, Буратіно, Демон, Долар, Ескімо, Глобус, Хонда, Клеопатра та ще безліч варіантів.

Лондон, Москва та естонські Ельва й Тарту теж здаються фермерам непоганими варіантами. Є серед імен биків і Путін із Трампом – 15 та 82 відповідно.

146 биків мають ім’я нинішньої прем’єр-міністерки Естонії Каї Каллас, а ось іменем президента країни Алара Каріса не назвали жодної тварини.

Вчені з'ясували, чому діти і дорослі по-різному сприймають час

неділя, 5 лютий 2023, 10:45

Вчені з Університету Етвоша Лорана (Угорщина) провели дослідження, щоб дізнатися, чому у дітей і дорослих відрізняється сприйняття часу. В експерименті взяли участь 138 осіб різного віку. Як зазначено в дослідженні в журналі Scientific Reports, учасни...

Вижила тільки бабуся, яка вийшла на кухню: У Дніпрі російська ракета вбила майже всю родину (фото)

неділя, 5 лютий 2023, 9:55

14 січня російська ракета, яка поцілила в будинок на Набережній Перемоги, 118, у Дніпрі, забрала життя майже всієї родини. Цього дня до батьків у гості приїхали син із сім'єю та донька із чоловіком. Вижити вдалося лише бабусі, яка на момент вибуху вийш...