15 Путіних та 82 Трампи: У Естонії розповіли, які імена місцеві фермери воліють давати бикам

Центр контролю продуктивності Естонії оприлюднив базу даних із іменами великої рогатої худоби, яка дозволяє перевірити, скільки корів і биків мають таке ж ім’я, як і ви. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на ERR.

"Небагато списків викликають стільки ж захоплення та пожвавлення, скільки естонська база даних коров'ячих імен", – зауважує видання.

Як з’ясувалося, в Естонії немає жодного бика на ім'я Маргус, Тоомас, Андрес, Тауно, Март або Айн. Натомість, як випливає зі списку, 18 корів в Естонії звуть Ахв, тобто Мавпа.

Серед рідкісних імен – Акація, Ангел, Амор, Аронія, Банан, Буратіно, Демон, Долар, Ескімо, Глобус, Хонда, Клеопатра та ще безліч варіантів.

Лондон, Москва та естонські Ельва й Тарту теж здаються фермерам непоганими варіантами. Є серед імен биків і Путін із Трампом – 15 та 82 відповідно.

146 биків мають ім’я нинішньої прем’єр-міністерки Естонії Каї Каллас, а ось іменем президента країни Алара Каріса не назвали жодної тварини.

Головні ролі та набагато вищі гонорари: Зірка серіалу "Знахар" розповіла, як в Україні раніше "трусилися над російськими акторами" (відео)

п’ятниця, 12 серпень 2022, 22:53

Відома акторка родом із Києва Катерина Кузнєцова, яка з 2009 року будувала кар'єру в Росії, розповіла, що в Україні дуже поважали артистів із РФ і тим самим принижували вітчизняних. Росіяни отримували не лише головні ролі, а й набагато більші гонорари....

Встигнути на 'останній потяг' до цивілізованого світу: На кордоні з Естонією величезні черги охочих залишити РФ (відео)

п’ятниця, 12 серпень 2022, 21:57

На російсько-естонському кордоні у напрямку Естонії вишикувалася велика черга автомобілів. У мережі публікують відповідні відео. За словами очевидців, всього в черзі 753 транспортні засоби. З них 297 – це легкові автомобілі. Люди скаржаться, що черга п...