Старання медиків були марні: 15-річна дівчинка загинула від удару блискавки під час купання

У США блискавка вбила 15-річну дівчинку, яка купалася в океані. Про це повідомляє ABC News. зазначають Патріоти України.

Влада каже, що їм подзвонили і повідомили, що 15-річна дівчинка була вражена блискавкою під час купання в океані. Співробітники поліції і рятувальники були негайно відправлені для надання допомоги. Дівчинці робили штучне дихання на місці НП, проте в лікарні її оголосили померлою.

"Супергерої існують": Масі Найєм, який втратив у бою око, став обличчям рекламної кампанії магазину чоловічого одягу (фото)

вівторок, 4 жовтень 2022, 23:29

Сам він опублікував фотографію, висловившись про свою зовнішність винятково іронічно, без краплі жалості до самого себе. "Красивішим я вже не буду! До речі, дуже подобається, як діти реагують на відсутність ока. Вони щиро розглядають, а двоє хлопчиків ...

Пробачила ворогам, які зруйнували її будинок? Жителька Північної Салтівки працювала на окупантів

вівторок, 4 жовтень 2022, 19:27

Співробітники Служби безпеки України викрили у співпраці з російськими окупантами мешканку Північної Салтівки. Жінку затримали та оголосили їй підозру. Про це повідомили в Управлінні Служби безпеки України в Харківській області, передають Патріоти Укра...