15 років ховався у лісі і боявся снайперів: Спливла історія коменданта Освенціма, який відзначився нелюдською жорстокістю

У мережі з'явилася історія про коменданта нацистського концтабору Освенцім Ріхарда Баєра, який після закінчення Другої світової війни 15 років переховувався у лісі і навіть змінив ім'я. Чоловік відзначився особливою жорстокістю щодо ув'язнених. Його історію опублікувало видання "Аргументы и факты", передають Патріоти України.

Так, у 1945 році Баєр отримав перелом ноги і був госпіталізований. Саме в лікарні його "застала" капітуляція Німеччини. Чоловік негайно втік із закладу та з дружиною попрямував на південь країни. Дорогою його двічі затримували солдати США, але йому завжди щастило. У грудні 1945 року Баєр переїхав до Гамбурга, де купив на чорному ринку паспорт на ім'я Карла Нойманна.

Незабаром він став лісником. Його влаштовувала і зарплата, і можливість бути непоміченим, адже йому всюди ввижалися ізраїльські спецназівці або російські снайпери. Довго час вважалося, що колишній комендант концтабору помер, але у 1955 році його почали шукати. І раптово з'ясувалося, що жодних записів про смерть Баєра не було.

У 1960 році газети Німеччини опублікували фото чоловіка в формі СС, і в поліцію звернувся співробітник лісництва, який деякий час перебував у Освенцімі і дивом вижив. Той розповів, хто ж насправді Нойманн. Після цього колишнього коменданта зловили і помістили у в'язницю.

Наша гордість: Український курсант став найкращим іноземним випускником Королівської академії сухопутних військ Великої Британії (фото)

понеділок, 6 квітень 2020, 20:46

Другий рік поспіль українські курсанти отримують особливі відзнаки Королівської академії сухопутних військ Великої Британії в м. Сандгерст. Український курсант Антон Совенко отримав звання найкращого іноземного випускника британської Королівської війсь...

Хіти тижня. Люди не можуть сидіти вдома: У Кабміні зробили важливу заяву щодо термінів карантину

понеділок, 6 квітень 2020, 20:30

Карантин в Україні через коронавірус,можливо, буде значно ослаблений менш ніж через два-три місяці після його введення, оскільки потрібно запускати економіку країни і забезпечити громадян роботою. Про це в ефірі програми "Свобода слова" на каналі ICTV ...