1500 футбольних поля: У Техасі побудують масштабну СЕС для виробництва “зеленого” пива

Ця сонячна електростанція дозволить провідному виробнику пива в світі, компанії Anheuser-Busch, повністю відмовитися від викопного палива.

Планується, що електростанція вироблятиме 650 ГВт*год, закриваючи приблизно половину загальних енергопотреб Anheuser-Busch. Другу частину енергетичних потреб підприємства покриватиме ВЕС в Оклахомі, яка на даний час вже введена в експлуатацію, повідомляють Патріоти України.

Ці дві установки забезпечать конгломерату 100% відновлюваної енергії - мета, якої поки не зміг досягти жоден виробник напоїв в світі.

Вважається, що лише у США випадає 100 літрів пива на людину в рік. Галузь потребує величезної кількості енергії, на сьогодні її більша частина генерується із «брудних» джерел.

Конгломерат Anheuser-Busch, найбільший в світі виробник пива, вирішив змінити ситуацію. У 2017 році компанія оголосила, що з 2025 року буде здійснювати купівлю електрики тільки від ВДЕ і скоротить викиди CO2 на 25% по всьому ланцюгу поставок.

Джерело: ELEKTROVESTI

Хіти тижня. "Бей, хохлов, спасай Россию": 20 років тому у Москві російській збірній добряче дісталося від українців за недоречний жарт (відео)

середа, 16 жовтень 2019, 20:30

​9 жовтня 1999 року на "Лужниках" грали історичний матч: Росія – Україна у відбірковому турнірі до Євро-2000. Виграла б тоді Росія, вона спокійно пройшла б у фінальну стадію чемпіонату континенту, який потім грали на полях Нідерландів і Бельгії. "Проти...

Хто ж відмовить чемпіону? Гравець збірної України покликав заміж дівчину іншого футболіста

середа, 16 жовтень 2019, 20:20

Журналістка Влада Щеглова пішла до майбутнього чоловіка від футболіста "Шахтаря" Андрія Борячука. з котрим порвала стосунки кілька місяців тому. Після тріумфального виступу в матчі з Португалією (2: 1), завдяки перемозі в якому збірна України гарантува...