​2 листопада порадує Україну сонцем, опади малоймовірні. Вдень місцями майже по-літньому тепло

У середу, 2 листопада, в Україні суттєві опади не передбачаються. Лише на Луганщині та Донеччині пройде невеликий дощ. Про це повідомляє Український гідрометеорологічний центр.

У західних областях місцями можливий туман. В Україні переважатиме поле високого тиску та антициклон. Вітер змінних напрямків зі швидкістю 3-8 м/с, сильних поривів не очікується.

За рахунок прояснень ночі будуть прохолоднішими, у більшості областей до 1-2° морозу. Вдень найтепліше буде у західних та південних областях: 15-19° вище нуля.

Допомагає уникнути інфарктів та інсультів: Чому варто починати ранок із апельсинового соку

вівторок, 21 березень 2023, 0:30

Апельсин - найпоширеніший цитрусовий фрукт у світі. Але переконливим є не лише смак. Завдяки багатому вітамінно-мінеральному складу апельсини також надзвичайно корисні для здоров'я, пише видання Eat Smarter, передають Патріоти України. Ці цитрусові мі...

Мобілізація в Україні: В яких випадках чоловіків з "білим квитком" призивають до армії

вівторок, 21 березень 2023, 0:28

Військовий стан та мобілізацію в Україні продовжили до 20 травня. У ЗСУ призивають навіть чоловіків з так званим "білим квитком" - обмежено придатних до служби. Йдеться про українців проблемами зі здоров'ям, передають Патріоти України. Українці масово...