​2 листопада порадує Україну сонцем, опади малоймовірні. Вдень місцями майже по-літньому тепло

У середу, 2 листопада, в Україні суттєві опади не передбачаються. Лише на Луганщині та Донеччині пройде невеликий дощ. Про це повідомляє Український гідрометеорологічний центр.

У західних областях місцями можливий туман. В Україні переважатиме поле високого тиску та антициклон. Вітер змінних напрямків зі швидкістю 3-8 м/с, сильних поривів не очікується.

За рахунок прояснень ночі будуть прохолоднішими, у більшості областей до 1-2° морозу. Вдень найтепліше буде у західних та південних областях: 15-19° вище нуля.

Найнадійніші китайські автомобілі: Якими машинами власники задоволені найбільше

п’ятниця, 22 вересень 2023, 6:50

Фахівці визначили найнадійніші китайські автомобілі 2023 року. І склали відповідний рейтинг. Дослідження проводили на основі задоволеності власників та кількості поломок, передають Патріоти України. Дослідження було проведено вагентстві JD Power. Осно...

Коли українцям повернуть гроші за ремонти розбитого ракетами житла: У "Слузі народу" дали відповідь

п’ятниця, 22 вересень 2023, 6:33

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт № 10063, який пропонує виплату грошової компенсації за ремонт житла, здійснений громадянами власними коштами. Мовиться про ті квартири та будівлі, які були зруйновані чи пошкоджені через агресію країни-терори...