
20-річний чернігівець Нікіта Полянецький оформив опіку над своїми молодшими сестрами, які опинилися самі ща кордоном після смерті матері. Історію родини розповідає "Суспільне Чернігів", передають Патріоти України.
20-річний Нікіта, 16-річна Даша та 11-річна Саша лишилися сиротами. Їхній батько помер від хвороби кілька років тому, а мати – у січні цього року в Німеччині від раку. Сестри Нікіти залишились самі у чужій країні. Нікіті вдалося повернути дівчаток до України і тепер він оформив над ними опікунство, бо інших родичів у дітей не залишилося.
"До цього у мене була проблема з орендованим житлом. Тому, зараз я оформлював квартиру за договором. Були певні вимоги для отримання опікунства: ліжко, стіл, щоб було місце для навчання, розваг, для відпочинку. По квадратурі комісія вимірювала всі кімнати. Щоб у кожного свій куточок був у квартирі, щоб були нормальні умови, ремонт, техніка", – розповів хлопець.
Нікіта самотужки забезпечує себе та сестер. Він працює офіціантом і барменом у місцевій кав’ярні. Також хлопець вивчає жестову мову, щоб мати можливість зрозуміти гостей, які не чують. Діти досі не знають, де поховали їхню матір. Нікіта каже, що за німецьким законодавством там мали виділи кошти на кремацію.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Раніше астрофізик з Оксфорда Брайан К. Лакі припустив, що сліди інопланетних технологій могли зберегтися у місячному пилу разом із міжзоряною речовиною. Цей підхід доповнює нове пояснення проблеми пошуку позаземного життя: дослідники з Інституту SETI в...