21-річний окупант на суді попросив вибачення у жінки за вбивство її чоловіка - вона побажала йому згнити в тюрмі

21-річний російський військовий Вадим Шишимарін, який вбив цивільного в Сумській області, на суді попросив вибачення у дружини загиблого. Під час слухань він заявив, що не хотів стріляти, проте через погрози старшого за званням все-таки випустив автоматну чергу в беззахисного чоловіка, пишуть "Грати", передають Патріоти України.

"Я розумію, що ви не зможете мене пробачити. Але я прошу вибачення... Прапорщик Кафуров наказав стріляти. Я відмовився. Тоді ще один військовослужбовець загрозливим тоном наказав мені стріляти, аргументувавши це тим, що він нас здасть", - заявив Шишимарін.

Катерина Шеліпова в коментарі ЗМІ назвала смерть чоловіка "безглуздою", оскільки той просто проходив повз і не представляв ніякої загрози. "Я знаю, що він військовослужбовець, і він виконує накази, але чому він не стріляв в землю або в повітря?.. Він повинен гнити у в'язниці і провести залишок своїх днів, думаючи про те, що він зробив", – підкреслила дружина загиблого.

Кілька разів вистрілив і влучив у голову 62-річному українцю

Перед тим, як скоїти злочин, бригаду 21-річного сержанта Вадима Шишимаріна розбили ЗСУ. Відступаючи, вони вкрали машину, на якій доїхали до села в Сумській області.

По дорозі вони побачили цивільного Олександра Шеліпова, який вів по узбіччю дороги велосипед і розмовляв по телефону. Сержант наказав Шишимаріну вбити мирного жителя, щоб той не повідомив про них українським військовим. Злочинець кілька разів вистрілив і влучив у голову 62-річному українцю.

"Ми стоїмо до кінця і нас не зламати": Колишній чоловік Ані Лорак українською мовою повідомив про повернення до Києва (фото)

п’ятниця, 1 липень 2022, 23:14

Колишній чоловік співачки Ані Лорак, яка замовчує війну, Мурат Налчаджіоглу повернувся в Україну з Туреччини, куди поїхав зі своєю новою коханою – українською візажисткою Лілією Реус у березні. Про своє прибуття до Києва бізнесмен турецького походження...

"Частина проти війни, іншим "шкода пацанів, яких вбивають ЗСУ": Юрій Шевчук розповів про друзів-військових у Росії

п’ятниця, 1 липень 2022, 23:00

Лідер та незмінний учасник російського рок-гурту ДДТ Юрій Шевчук розповів про друзів, які служать у ЗС Росії. За його словами, деякі виступають проти війни в Україні, а деякі просто виявляють жалість до своїх товаришів, які гинуть через повномасштабне ...