
21-річний російський військовий Вадим Шишимарін, який вбив цивільного в Сумській області, на суді попросив вибачення у дружини загиблого. Під час слухань він заявив, що не хотів стріляти, проте через погрози старшого за званням все-таки випустив автоматну чергу в беззахисного чоловіка, пишуть "Грати", передають Патріоти України.
"Я розумію, що ви не зможете мене пробачити. Але я прошу вибачення... Прапорщик Кафуров наказав стріляти. Я відмовився. Тоді ще один військовослужбовець загрозливим тоном наказав мені стріляти, аргументувавши це тим, що він нас здасть", - заявив Шишимарін.
Катерина Шеліпова в коментарі ЗМІ назвала смерть чоловіка "безглуздою", оскільки той просто проходив повз і не представляв ніякої загрози. "Я знаю, що він військовослужбовець, і він виконує накази, але чому він не стріляв в землю або в повітря?.. Він повинен гнити у в'язниці і провести залишок своїх днів, думаючи про те, що він зробив", – підкреслила дружина загиблого.
Перед тим, як скоїти злочин, бригаду 21-річного сержанта Вадима Шишимаріна розбили ЗСУ. Відступаючи, вони вкрали машину, на якій доїхали до села в Сумській області.
По дорозі вони побачили цивільного Олександра Шеліпова, який вів по узбіччю дороги велосипед і розмовляв по телефону. Сержант наказав Шишимаріну вбити мирного жителя, щоб той не повідомив про них українським військовим. Злочинець кілька разів вистрілив і влучив у голову 62-річному українцю.
Житель Великогаївської громади отримав штраф у розмірі 3400 гривень за неправдивий виклик поліції на спецлінію 102, передають Патріоти України. Як повідомляється, чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння та заявив оператору, що нібито «вбив дру...
У Китаї стрімко набирає популярності незвична послуга — оренда «старшої сестри». Жінки віком від 30 до 40 років пропонують молодшим дівчатам емоційну підтримку, життєві поради та дружнє спілкування, отримуючи за це від 20 до 40 доларів на годину, перед...