21-річний окупант на суді попросив вибачення у жінки за вбивство її чоловіка - вона побажала йому згнити в тюрмі

21-річний російський військовий Вадим Шишимарін, який вбив цивільного в Сумській області, на суді попросив вибачення у дружини загиблого. Під час слухань він заявив, що не хотів стріляти, проте через погрози старшого за званням все-таки випустив автоматну чергу в беззахисного чоловіка, пишуть "Грати", передають Патріоти України.

"Я розумію, що ви не зможете мене пробачити. Але я прошу вибачення... Прапорщик Кафуров наказав стріляти. Я відмовився. Тоді ще один військовослужбовець загрозливим тоном наказав мені стріляти, аргументувавши це тим, що він нас здасть", - заявив Шишимарін.

Катерина Шеліпова в коментарі ЗМІ назвала смерть чоловіка "безглуздою", оскільки той просто проходив повз і не представляв ніякої загрози. "Я знаю, що він військовослужбовець, і він виконує накази, але чому він не стріляв в землю або в повітря?.. Він повинен гнити у в'язниці і провести залишок своїх днів, думаючи про те, що він зробив", – підкреслила дружина загиблого.

Кілька разів вистрілив і влучив у голову 62-річному українцю

Перед тим, як скоїти злочин, бригаду 21-річного сержанта Вадима Шишимаріна розбили ЗСУ. Відступаючи, вони вкрали машину, на якій доїхали до села в Сумській області.

По дорозі вони побачили цивільного Олександра Шеліпова, який вів по узбіччю дороги велосипед і розмовляв по телефону. Сержант наказав Шишимаріну вбити мирного жителя, щоб той не повідомив про них українським військовим. Злочинець кілька разів вистрілив і влучив у голову 62-річному українцю.

Вчасно замінила безцінну книгу: Працівниця музею в Ізюмі врятувала від окупантів 300-річне Євангеліє

вівторок, 29 листопад 2022, 12:53

Діна Листопад, працівниця Ізюмського краєзнавчого музею, розповіла Суспільному, як разом із колегами переховувала Євангеліє від окупантів перед тим як місто захопили російські війська, передають Патріоти України. Це найцінніший експонат музею — друкова...

Українцям щомісяця даватимуть по 900 гривень для оплати комуналки: Кому надано таку допомогу

вівторок, 29 листопад 2022, 11:30

Незважаючи на субсидії, які держава дає малозабезпеченим сім'ям на оплату комунальних послуг, все ж таки для багатьох українців оплата комуналки стала непосильним тягарем, передають Патріоти України. Ціни на все зростають, доходи скорочуються, а щоміся...