
25-річний мешканець Дарницького району Києва в ніч проти 23 травня запустив феєрверк. Чоловіку повідомили про підозру у вчиненні грубого порушення громадського порядку (ч. 1 ст. 296 КК України). Про це йдеться у повідомленні Окружної прокуратури міста Києва, передають Патріоти України.
Попри дію комендантської години підозрюваний гуляв Дарницьким районом та вирішив запустити феєрверк. Як зазначили у прокуратурі, о 3:30 ранку частина району залишилася без електроенергії внаслідок застосування графіків відключень світла, тому яскраві спалахи і гучні звуки вибухів налякали мешканців багатоповерхових будинків.
Підозрюваний пояснив свій вчинок тим, що йому було цікаво побачити звукові та світлові ефекти феєрверків, які він знайшов на смітнику напередодні. Тепер чоловіку загрожує штраф, пробаційний нагляд на строк до п’яти років або обмеження волі на той самий строк.
По всій Україні діє заборона на продаж та використання піротехнічних засобів. Запуск салютів, використання петард та феєрверків під час дії воєнного стану заборонено і за таке правопорушення передбачено кримінальну відповідальність.
У Грицівському кар’єрі, що на Хмельниччині, хлопець помер після укусу комахи. Ймовірно, у нього стався анафілактичний шок. Про це повідомляють «Реальні новини», передають Патріоти України. У Грицівському кар’єрі стався смертельний випадок: хлопець поме...
Американський стартап Circularity Fuels заявив про успішний запуск першого у світі пілотного заводу, який перетворює коров’ячий гній на синтетичне авіаційне паливо, передають Патріоти України з посиланням на PiataAuto. . Останніми роками науковці акти...