
25-річний мешканець Дарницького району Києва в ніч проти 23 травня запустив феєрверк. Чоловіку повідомили про підозру у вчиненні грубого порушення громадського порядку (ч. 1 ст. 296 КК України). Про це йдеться у повідомленні Окружної прокуратури міста Києва, передають Патріоти України.
Попри дію комендантської години підозрюваний гуляв Дарницьким районом та вирішив запустити феєрверк. Як зазначили у прокуратурі, о 3:30 ранку частина району залишилася без електроенергії внаслідок застосування графіків відключень світла, тому яскраві спалахи і гучні звуки вибухів налякали мешканців багатоповерхових будинків.
Підозрюваний пояснив свій вчинок тим, що йому було цікаво побачити звукові та світлові ефекти феєрверків, які він знайшов на смітнику напередодні. Тепер чоловіку загрожує штраф, пробаційний нагляд на строк до п’яти років або обмеження волі на той самий строк.
По всій Україні діє заборона на продаж та використання піротехнічних засобів. Запуск салютів, використання петард та феєрверків під час дії воєнного стану заборонено і за таке правопорушення передбачено кримінальну відповідальність.
Зумери та міленіали мають різні можливості на ринку праці, водночас представники покоління Z заробляють більше. Відповідні дані зазначені у звіті Bank of America Institute, де порівняли середні зарплати зумерів та міленіалів, передають Патріоти України...
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...