
У Житомирі жінка заявила в поліцію, що її 27-річна донька народила в одній з лікарень міста, але немовля померло. Під час розслідування правоохоронці з'ясували несподівані деталі, передають Патріоти України.
Як повідомили у пресслужбі Нацполіції Житомирської області, 7 жовтня в поліцію звернулася мешканка Житомира з повідомленням про смерть новонародженої дитини її 27-річної дочки в одній з лікарень міста. Під час перевірки цього факту правоохоронці виявили, що зазначена жінка в цій лікарні не народжувала.
Згодом з'ясувалося, що пологи у 27-річної житомирянки таки відбулися, але в інший період і за межами медичного закладу. Триває подальше встановлення обставин.
"Під час першочергової перевірки в межах відкритого кримінального провадження поліцейські Житомирського райуправління провели низку заходів. Так, була призначена комплексна експертиза за станом жінки. За відповідним висновком фахівців, вона дійсно мала вагітність, яка могла припинитися місяць-півтора тому", - розповіли правоохоронці.
Сама породілля пояснила, що у неї у серпні під час прогулянки стався викидень. Про це вона боялася розповісти рідним (співмешканцю і матері) і тому до останнього імітувала вагітність, а потім повідомила їм про смерть немовляти в лікарні нібито під час пологів.
Правоохоронці встановили, що на обліку у лікаря під час вагітності жінка не перебувала. Зараз в межах відкритого кримінального провадження поліцейські перевіряють інформацію про місце, де жінка залишила пакет, за її словами, з нібито мертвонародженою дитиною.
Попередня кваліфікація події - ст. 117 (умисне вбивство матір'ю своєї новонародженої дитини) Кримінального кодексу України.
Поліція Харківщини викрила осіб, причетних до викрадення майже двох мільйонів гривень з рахунку вдови загиблого військовослужбовця. Про це повідомила 24 червня Нацполіція, передають Патріоти України. У січні 2025 року зловмисники отримали несанкціонова...
У СРСР мода була не просто питанням стилю, а частиною ідеологічного контролю. Одяг мав демонструвати скромність, стриманість і відповідність колективним нормам, тому будь-які прояви індивідуальності часто сприймалися як небажані або навіть «неправильні...