
Столичний метрополітен не працювати до 17 квітня. Про це вже знають в КП "Київський метрополітен", запевняє Апостроф з посиланням на свої джерела в управлінні, зазначають Патріоти України.
Відзначається, що розпорядження щодо продовження карантину для співробітників вже прийшло від керівництва.
Час до відкриття, за словами джерела, працівники столичного метрополітену використовують, щоб провести ремонтні роботи на станціях і платформах.
"Прийшла нам рознарядка зверху. Готуємося до того, що потяги знову підуть з 17 квітня. До цього у нас карантин і ремонтні роботи", - відзначило джерело.
Як повідомляв "Апостроф", через закриття метро в Києві утворився транспортний колапс, люди почали штурмувати автобуси і інший наземний транспорт, а поліцейські відповідно до введених заходів карантину не пускають в транспорт більше 10 осіб.
У польській столиці триває пошукова операція після зникнення підлітка у воді на річці Вісла. За даними медіа, він приїхав з України. Про це повідомляє Wawa Hot News 24, передають Патріоти України. Хлопець зник на правому березі Вісли перед Гданським мо...
Легендарний ексфутболіст збірної Франції Юрій Джоркаєфф заснув під час перегляду вчорашнього матчу ЧС-2026 між Іспанією та Саудівською Аравією, передають Патріоти України. В одному з епізодів на початку другого тайму камера зафіксувала у VIP-ложі стаді...