3 квітня підземку не відкриють: Працівникам Київметрополітену повідомили про продовження карантину в столиці

Схоже центральна влада вже вирішила відтермінувати закінчення карантинних заходів до Пасхи, котру, як важливу психологічну дату, наразі не вирішили, чи перетинати з обмеженнями для громадян

Столичний метрополітен не працювати до 17 квітня. Про це вже знають в КП "Київський метрополітен", запевняє Апостроф з посиланням на свої джерела в управлінні, зазначають Патріоти України.

Відзначається, що розпорядження щодо продовження карантину для співробітників вже прийшло від керівництва.

Час до відкриття, за словами джерела, працівники столичного метрополітену використовують, щоб провести ремонтні роботи на станціях і платформах.

"Прийшла нам рознарядка зверху. Готуємося до того, що потяги знову підуть з 17 квітня. До цього у нас карантин і ремонтні роботи", - відзначило джерело.

Як повідомляв "Апостроф", через закриття метро в Києві утворився транспортний колапс, люди почали штурмувати автобуси і інший наземний транспорт, а поліцейські відповідно до введених заходів карантину не пускають в транспорт більше 10 осіб.

Маск заявив, що збирається купити "Манчестер Юнайтед"

середа, 17 серпень 2022, 8:24

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що купує клуб "Манчестер Юнайтед" передають Патріоти України. Дослівно: "Крім того, я купую "Манчестер Юнайтед", ласкаво просимо". . Нагадаємо: Раніше Маск хотів придбати соцмережу Twitter, але вирішив розірв...

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...