3 квітня підземку не відкриють: Працівникам Київметрополітену повідомили про продовження карантину в столиці

Схоже центральна влада вже вирішила відтермінувати закінчення карантинних заходів до Пасхи, котру, як важливу психологічну дату, наразі не вирішили, чи перетинати з обмеженнями для громадян

Столичний метрополітен не працювати до 17 квітня. Про це вже знають в КП "Київський метрополітен", запевняє Апостроф з посиланням на свої джерела в управлінні, зазначають Патріоти України.

Відзначається, що розпорядження щодо продовження карантину для співробітників вже прийшло від керівництва.

Час до відкриття, за словами джерела, працівники столичного метрополітену використовують, щоб провести ремонтні роботи на станціях і платформах.

"Прийшла нам рознарядка зверху. Готуємося до того, що потяги знову підуть з 17 квітня. До цього у нас карантин і ремонтні роботи", - відзначило джерело.

Як повідомляв "Апостроф", через закриття метро в Києві утворився транспортний колапс, люди почали штурмувати автобуси і інший наземний транспорт, а поліцейські відповідно до введених заходів карантину не пускають в транспорт більше 10 осіб.

Ви будете здивовані: Дослідники назвали день тижня, у який найчастіше трапляються серйозні серцеві напади

вівторок, 6 червень 2023, 15:29

Дослідження показали, що серйозні серцеві напади частіше трапляються у понеділок, ніж будь-якого іншого дня. Аналіз медичної документації показує, що ймовірність серцевого нападу в перший день робочого тижня вища на 13%, передають Патріоти України. Дос...

Не став ховатися за спинами відомих та впливових батьків: У Києві попрощалися з 21-річним героєм Остапом Оністратом, котрий віддав життя за Україну (відео)

вівторок, 6 червень 2023, 14:40

В Києві проводили в останню путь 21-річного Остапа - сина відомого банкіра та бізнесмена Андрія Оністрата (котрий й сам пішов воювати в ЗСУ) та відомої спортсменки Ганни Запорожанової. . Прощання відбулося в греко-католицькій церкві святого Василя Ве...