380 метрів інженерного дива: Як виглядає найвища споруда в Україні з висоти пташиного лету (відео)

Вежа на 60 метрів вища за Ейфелеву у Парижі та вшестеро важча за Батьківщину-Мати.

У мережі показали з квадрокоптера Київську телевежу заввишки 380 метрів. Про це пише "Великий Київ", передають Патріоти України.

Вежа на 60 метрів вища за Ейфелеву у Парижі та вшестеро важча за Батьківщину-Мати. Київська телевежа не просто дуже висока, а ще й неабияка яскрава. 60 ламп слугують орієнтирами для літаків, і ще 130 ламп та прожекторів забезпечують святкову підсвітку.

І якщо на лампочки при створенні вежі не поскупились, то на болти – цілком. Під час будівництва вежі не було використано жодного болта та заклепки.

Нові вимоги до трудового стажу та перерахунок: Що чекає на пенсіонерів у 2023 році в Україні

понеділок, 5 грудень 2022, 15:58

Прожитковий мінімум для непрацездатних осіб з 1 грудня в Україні збільшився до 2093 гривень. Аналогічний розмір тепер і у мінімальної пенсії. Але ось з 2023 року змін і переглядів пенсій не передбачено, повідомляє портал "Соціалка", передають Патріоти ...

Якщо буде тотальне відключення електроенергії: Українцям перестануть робити операції та не прийматимуть до лікарень

понеділок, 5 грудень 2022, 15:40

Метою атак РФ на об'єкти критичної інфраструктури України є повне відключення електроенергії на території всієї країни. Ймовірно, Росія продовжить обстріл об'єктів української енергетики, передають Патріоти України. В Україні активно готуються до можли...