380 метрів інженерного дива: Як виглядає найвища споруда в Україні з висоти пташиного лету (відео)

Вежа на 60 метрів вища за Ейфелеву у Парижі та вшестеро важча за Батьківщину-Мати.

У мережі показали з квадрокоптера Київську телевежу заввишки 380 метрів. Про це пише "Великий Київ", передають Патріоти України.

Вежа на 60 метрів вища за Ейфелеву у Парижі та вшестеро важча за Батьківщину-Мати. Київська телевежа не просто дуже висока, а ще й неабияка яскрава. 60 ламп слугують орієнтирами для літаків, і ще 130 ламп та прожекторів забезпечують святкову підсвітку.

І якщо на лампочки при створенні вежі не поскупились, то на болти – цілком. Під час будівництва вежі не було використано жодного болта та заклепки.

Залишаться без допомоги: У ПФУ нагадали, кому не буде продовжена субсидія в опалювальному сезоні

понеділок, 25 вересень 2023, 13:22

При призначенні субсидії, крім наявності у громадянина автомобіля, враховується ще низка факторів. Про це нагадала Наталія Юрьєва, заступниця начальника відділу надання житлових субсидій управління пенсійного забезпечення, надання страхових виплат, соц...

Як українцям отримати пенсію або фіндопомогу за кордоном - інструкція

понеділок, 25 вересень 2023, 12:58

"Укрпошта" переказує пенсії та соціальні виплати українським біженцям за кордон. На першому етапі проєкт охоплює українських пенсіонерів у Польщі, але згодом розшириться й на інші країни,, передають Патріоти України. Українці можуть отримувати пенсії м...