5% інфікованих коронавірусом, які не дотримуються заходів безпеки, заражають 85% людей, - ізраїльський лікар

Основним захистом від коронавірусу в людському суспільстві є соціальна дистанція та антисептики.

Основна маса людей заражається коронавірусом від оточення, яке нехтує методи профілактики. Про це в інтерв'ю повідомив ізраїльський експерт у сфері пацієнт-менеджменту Роман Гольдман, передають Патріоти України.

"Розслідування засвідчило, що перший пацієнт із коронавірусом в Ізраїлі з'явився наприкінці січня. У мікробіології є таке поняття суперспредорс – це люди, які швидко заражають оточення, тому що нехтують методи профілактики. Так ось установлено таке співвідношення: 5% інфікованих суперспредорс, які не дотримуються жодних заходів безпеки, заражають 85% людей", – розповів Гольдман.

Він пояснив також, що в громадському транспорті важко контролювати дотримання заходів безпеки, а тому значна частка відповідальності лягає на самих пасажирів. "Основний захист – соціальна дистанція і, звичайно, щеплення. Дистанція – це добре, але ж людина тримається за поруччя, торкається дверної ручки, тому потрібно подумати про власний захист, хоча б носити із собою антисептик і користуватися ним", – додав експерт.

Джерело: Гордон

Маск заявив, що збирається купити "Манчестер Юнайтед"

середа, 17 серпень 2022, 8:24

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що купує клуб "Манчестер Юнайтед" передають Патріоти України. Дослівно: "Крім того, я купую "Манчестер Юнайтед", ласкаво просимо". . Нагадаємо: Раніше Маск хотів придбати соцмережу Twitter, але вирішив розірв...

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...