5% інфікованих коронавірусом, які не дотримуються заходів безпеки, заражають 85% людей, - ізраїльський лікар

Основним захистом від коронавірусу в людському суспільстві є соціальна дистанція та антисептики.

Основна маса людей заражається коронавірусом від оточення, яке нехтує методи профілактики. Про це в інтерв'ю повідомив ізраїльський експерт у сфері пацієнт-менеджменту Роман Гольдман, передають Патріоти України.

"Розслідування засвідчило, що перший пацієнт із коронавірусом в Ізраїлі з'явився наприкінці січня. У мікробіології є таке поняття суперспредорс – це люди, які швидко заражають оточення, тому що нехтують методи профілактики. Так ось установлено таке співвідношення: 5% інфікованих суперспредорс, які не дотримуються жодних заходів безпеки, заражають 85% людей", – розповів Гольдман.

Він пояснив також, що в громадському транспорті важко контролювати дотримання заходів безпеки, а тому значна частка відповідальності лягає на самих пасажирів. "Основний захист – соціальна дистанція і, звичайно, щеплення. Дистанція – це добре, але ж людина тримається за поруччя, торкається дверної ручки, тому потрібно подумати про власний захист, хоча б носити із собою антисептик і користуватися ним", – додав експерт.

Джерело: Гордон

Українцям різко збільшили податки з продажу квартир і авто: як відгукнулася вимога МВФ

четвер, 4 червень 2020, 8:38

В Україні з 23 травня набули чинності нові правки до Податкового кодексу, які не просто розширили повноваження контрольних органів, а й збільшили ставки. Незважаючи на критику як із боку бізнесу, так і в самій владі, документ довелося ухвалити – цього ...

"Украина на марше вытеснения России из Индонезии", - Злий Одесит

четвер, 4 червень 2020, 8:28

На протяжении последних нескольких лет я в своих материалах, посвященных ВПК Украины, регулярно отмечал, что наш экспортный потенциал не настолько масштабен как, допустим у России, но мы можем себе позволить не только конкурировать с нашей гибридной со...