50% отримує агентство: Українка розповіла, скільки заробляють моделі за кордоном

Найгірше ставляться до моделей китайці, яким байдуже, що відчуває "жива вішалка".

У середньому українські моделі заробляють за кордоном $2,5 тис. на місяць. У Китаї оплачують роботу погодинно. В Японії, Кореї, Сингапурі та Малайзії ціна фіксована за робочий день, повідомляють Патріоти України.

"На заробіток впливає багато факторів — портфоліо, досвід, сезон, агентство", — розповідає Дарія Бондаренко. Почала працювати моделлю у 19 років. Уперше полетіла в Корею.

"У Кореї та Японії зазвичай платять від $600 до 1000 у день за зйомки для каталогів. За покази — 200–250 доларів. У Таїланді за день моделі ­отримують $400–500 доларів. У Китаї заробітки одні з кращих. Найчастіше гроші виплачують однією сумою по закінченні контракту. Зйомка для каталогу — 100 доларів за годину роботи. Але для них модель — це вішалка. Доводиться звикати до брудних щіток для макіяжу, поганої косметики, накладних вій і плойки на 240 градусів", - каже Дарія.

У Кореї чи Японії безпечніше. Там агентство піклується про моделей, особливо якщо це перша їхня поїздка. Японці перед макіяжем роблять масаж, зволожувальні маски.

Після закінчення контракту суму, що модель отримала від клієнта, ділять. "10% йдуть материнському агентству, 40% - приймаючому, 50% - моделі. Із цих 50% віднімаються витрати, які понесло агентство. Це вартість квитків, квартири, кишенькові гроші. Окремо вираховуються податки. Залишок - заробіток моделі. Я отримую всю суму як цілком, так і частинами, залежить від умов контракту", - пояснює дівчина.

Джерело: Gazeta.ua

"Волосся стало дибки": Втікач-Азаров видав новий перл про українські школи

вівторок, 24 листопад 2020, 14:47

Колишній прем'єр-міністр України і втікач Микола Азаров продовжує видавати нові дивні висловлювання, передають Патріоти України. На цей раз в ефірі телеканалу NewsOne колишній чиновник розповів про те, що нібито в Україні військових ЗСУ і дітей у школа...

Врятує там, де люди не пройдуть: У Туреччині створили робота для евакуації поранених солдатів з поля бою (відео)

вівторок, 24 листопад 2020, 14:34

У Туреччині з багатоцільової наземної платформи з дистанційним управлінням BOĞAÇ зробили робота, який здатний евакуювати поранених солдатів з поля бою. Про це повідомляють на сайті Elektroland Defence, передають Патріоти України. За допомогою нової без...