Зі святом Великодня розпочинається чудесний сезон пікніків та "шашликів". Ми так втомилися від перебування у чотирьох стінах взимку, що з першим теплом поспішаємо окупувати галявини у парках та лісах, вважають Патріоти України.
У кожній родині є своє традиції "вилазок", але певно ніхто не зробив з цього такого культу як мешканці штату Орегон, що у США.
Там є "Товариство пікніків Портленда", яке організовує щомісячні експедиції та видає тематичні книги.
Щоб святковий захід відповідав вашим очікуванням, The New York Times дослухалася до порад портлендських експертів та склала список простих правил:
Крім списку продуктів, обов’язково спладіть перелік необхідного кухонного та іншого приладдя. Ножі, дошки для різки, одноразовий посуд, ковдри (бажано водонепроникні), серветки тощо.
Попередньо домовляйтеся з іншими учасниками пікніка про те, хто що бере, щоб не вийшло, що всі візьміть те саме, а щось з потрібного – забудеться.
Подайте їжу, яку можна їсти руками (наприклад, на шпажках) або вилкою – ніякого ножа. Пікнік не є місцем для формальностей.
Взагалі ідеальна їжа для пікніка та яку можна істи однією рукою, в іншій продовжуючи тримати напій.
Щоб їжа дійсно смакувала всім спакуйте з собою набір приправ з трав, солі та перцю. Захопіть олію та соуси, цитує експертів The New York Times.
Коли всі вже наїлися солоних страв та випили досхочу напоїв, завжди хочеться поласувати солоденьким.
Це можуть бути кекси, печиво або батончики, а може й корисніший варіант – сезонні фрукти.
Окремо подумайте про набір настільних ігор, або про м’ячі та інше приладдя для тематичних та рухливих ігор.
Не беріть із собою те, що може пошкодитися або розлитися при транспортуванні.
У випадку, коли закупівлі не відбуваються централізовано для всіх, домовтеся, що кожен візьме із собою воду.
Якщо ви везете пляшки вина, то або візьміть із собою штопор, або пляшки закриті гвинтовим ковпачком.
Якщо не хочете навантажуватись пляшками, то купіть контейнери з вином.
Віддаєте перевагу коктейлям? Видання TODAY Food у такому випадку радить з дому приготувати партію концентрованих коктейлів без льоду і розлити їх по спеціальних вакуумних пакетах, які можна купити у супермаркетах. Додасте льоду із термосумки і отримаєте оптимальне поєднання.
Хрускі закуски та легкі бутерброди разом з першою склянкою вина або коктейлю допоможуть налаштуватися на справжній відпочинок та не переїсти потім.
Не на голодний шлунок і багаття розводитимиться вже на так гарячково.
З весною розпочинається сезон кліщів та комарів. Вдягніть максимально закритий одяг та захопіть спрей (на місці розпилюйте його на себе далеко від їжі).
Не зайвою буде й аптечка з першим необхідним.
Для гарної атмосфери принесіть свічки – вони теж допоможуть прогнати комах.
Щоб їжа не псувалася – не лишайте її на відкритому повітрі. Зручно буде тримати деякі страви у термосумці.
Захопіть сміттєві мішки. Все паперове, що безпечно можна спалити у вогні, – спаліть. Пластик, скло та специфічні харчові відходи – заберіть із собою.
У зв'язку з погіршенням погодних умов постає питання, як не змерзнути й уберегтись від охолодження. Простими правилами, які допоможуть взимку не "втратити тепло", поділився Центр громадського здоров’я при Міністерстві охорони здоров'я України, передают...
Генеральний штаб Збройних сил України до кінця листопада 2024 року презентує план нової пропозиції укладання контракту із ЗСУ. Він націлений насамперед на категорію військовозобов'язаних віком 18-24 років. Про це OBOZ.UA розповіли джерела у ГШ ЗС Украї...