
У місті Кілія на Одещині 15-річний хлопець на мопеді збив 7-річну дівчинку. Вона перетинала дорогу на пішохідному переході. В результаті ДТП дівчинка знепритомніла, а згодом - впала в кому, передають Патріоти України.
За словами очевидців, дитина спокійно переходила дорогу, коли мопед, яким керував 15-річний місцевий житель, наїхав на неї на великій швидкості, пише місцеве видання "Бессарабія INFORM".
В результаті аварії дівчинка впала і сильно вдарилася головою. Медики оцінюють її стан як критичний: дівчинка впала в кому. Крім того, у дитини зламана нога і діагностовані інші травми. Її госпіталізували в обласну лікарню.
У ЗМІ повідомляють, що водій мопеда не намагався сховатися після аварії. Також відомо, що його мати є співробітником Кілійського відділення поліції, тому для об'єктивного розслідування ДТП в місто направили правоохоронців з обласного управління.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Раніше астрофізик з Оксфорда Брайан К. Лакі припустив, що сліди інопланетних технологій могли зберегтися у місячному пилу разом із міжзоряною речовиною. Цей підхід доповнює нове пояснення проблеми пошуку позаземного життя: дослідники з Інституту SETI в...