72-річний французський "Діоген" перетнув Атлантику у діжці (фото)

Жан-Жак Савін оголосив про успішне завершення своєї подорожі Атлантикою у сталевій діжці.

 Колишній військовий прийняв рішення самостійно перетнути океан, дрейфуючи течіями, передають Патріоти України.

72-річний француз Жан-Жак Савін оголосив про успішне завершення своєї подорожі Атлантикою у сталевій діжці. Як повідомляє AFP, відповідну заяву мандрівник відіслав у ЗМІ емейлом, додавши свій GPS.


«Після 122 днів і дев'яти годин, меридіан позиціонує мене в Карибському морі. Переправа закінчена. Дякую всім»,- написав він, додавши світлину.

«Перетинання Атлантики є успішним»,- резюмує Жан-Жак Савін. Наразі діжка дрейфує до Флориди, де мандрівник збирається завершити подорож.

Колишній військовий прийняв рішення самостійно перетнути океан, дрейфуючи течіями. Натхненням цієї ідеї була подорож швейцара Алена Бомбарда, який у 1952 році один переправився через Атлантику на гумовому човні.

Свою подорож Жан-Жак Савін розпочав 26 грудня з острова Ель-Йерро на Канарських островах. Його бочка має довжину 3 метри та діаметр 2,1 м.

Дострокова пенсія в Україні: Хто може отримати і за яких умов

вівторок, 28 травень 2024, 6:52

Багатодітні матері, які виховали п'ятьох або більше дітей до шестирічного віку, можуть отримати дострокову пенсію в 50 років за наявності 15 років страхового стажу. Батьки за тих самих умов можуть претендувати на пенсію в 55 років з 20 роками стажу. Пр...

Не лише ТЦК? Хто має право перевіряти військовий квиток під час воєнного стану в Україні

вівторок, 28 травень 2024, 6:30

Українці призовного віку повинні носити із собою військово-облікові документи. Працівники територіальних центрів комплектування можуть вимагати від військовозобов'язаних показати військовий квиток. Втім, таке право мають не лише вони. Про це повідомил...