Колишній військовий прийняв рішення самостійно перетнути океан, дрейфуючи течіями, передають Патріоти України.
72-річний француз Жан-Жак Савін оголосив про успішне завершення своєї подорожі Атлантикою у сталевій діжці. Як повідомляє AFP, відповідну заяву мандрівник відіслав у ЗМІ емейлом, додавши свій GPS.

«Після 122 днів і дев'яти годин, меридіан позиціонує мене в Карибському морі. Переправа закінчена. Дякую всім»,- написав він, додавши світлину.
«Перетинання Атлантики є успішним»,- резюмує Жан-Жак Савін. Наразі діжка дрейфує до Флориди, де мандрівник збирається завершити подорож.
Колишній військовий прийняв рішення самостійно перетнути океан, дрейфуючи течіями. Натхненням цієї ідеї була подорож швейцара Алена Бомбарда, який у 1952 році один переправився через Атлантику на гумовому човні.
Свою подорож Жан-Жак Савін розпочав 26 грудня з острова Ель-Йерро на Канарських островах. Його бочка має довжину 3 метри та діаметр 2,1 м.
Раптовий стукіт у вікно завжди привертає увагу, особливо якщо його спричинив птах. З давніх часів люди вбачали в такому візиті особливий знак і намагалися розгадати його значення. Одні прикмети обіцяють добрі новини, інші - застерігають про зміни. РБК-...
Печери з мощами святих після атаки росіян на Києво-Печерську лавру не постраждали, хоча не виключаються і віддалені наслідки цієї атаки РФ. Про це намісник Свято-Успенської Києво-Печерської лаври Православної церкви України (ПЦУ) єпископ Авраамій повід...