"75 років Великої Перемоги!": Ракицький привітав підписників у соцмережі червоним прапором

Ярослав Ракицький неодноразово відзначався проросійськими заявами.

Український захисник російського "Зеніта" Ярослав Ракицький привітав своїх читачів інстаграму з Днем Перемоги. На фото, опублікованому в пості нескладно розгледіти прапор СРСР, повідомляють Патріоти України.

"9 травня! З Днем Перемоги! 75 років Великої Перемоги! На відео - мій переможний гол (2018) в фіналі Кубка в таке свято - 9 Травня. Присвятив його прабабусі, Тамарі Іллівні, - ветерану війни, вона допомагала пораненим на фронті, була медсестрою, прабабуся здобула Перемогу в 1945-му.

У 2018-му Тамара Іллівна востаннє зустрічала 9 Травня. Через рік прабабуся пішла, їй було 93 роки. Це особливий гол в її честь! Спасибі вам за перемогу - кожного серця, кожної душі!"

Раніше Ракицький неодноразово відзначався проросійськими заявами. Тренер збірної Андрій Шевченко перестав його викликати до лав збірної України після переходу в російський клуб.

Мільйон українських біженців не збираються повертатись на Батьківщину. Соціологи розповіли про невтішні тенденції

п’ятниця, 9 червень 2023, 9:43

Там відзначили, що більша частина тих, хто вимушено змінив місце проживання під час війни - вихідці зі східних регіонів нашої країни (60%). . "За даними опитування, 75% серед переміщених осіб висловлюють намір повернутися додому: 12% - найближчим час...

"2-3 дні - і може початись": Епідеміологиня розповіла про віруси, які загрожують через підрив Каховської ГЕС

п’ятниця, 9 червень 2023, 9:42

Після підриву російськими злочинцями Каховської ГЕС та витоку мільярдів кубометрів води низка фахівців попередили про ризики спалаху хвороб, які є наслідками повеней, передають Патріоти України. Як з’ясувалося, перша фіксація таких захворювань можлива...