9-річний Рома, який втратив маму та дивом вижив після атаки РФ на Вінницю, зустрівся з Папою Римським

9-річний Рома, який отримав 45% опіків поверхні тіла та втратив маму внаслідок російської ракетної атаки по Вінниці, зустрівся з Папою Римським. Про це хлопчик повідомив на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

Важлива для Роми зустріч відбулася вчора, 6 грудня, на День Святого Миколая. Українець опублікував фото з Папою Франциском та зазначив: «Зустріч, яка запам’ятається на все життя».

Рома приїхав зі своїм батьком, який також був присутній на зустрічі. Також видно, що до понтифіка приїхала 12-річна Яна Степаненко, яка під час війни втратила обидві ноги.

Рома зробив символічний подарунок Папі Римському — хлопчик передав браслет від Національного реабілітаційного центру UNBROKEN Ukraine, де діти проходили лікування та реабілітацію.

"Це висновок лікарів": Віталій Капранов назвав причину раптової смерті свого 56-річного брата-близнюка

четвер, 18 квітень 2024, 15:27

Український письменник та публіцист Віталій Капранов назвав причину смерті свого 56-річного брата-близнюка Дмитра, який пішов з життя 16 квітня, передають Патріоти України. Раптова смерть Дмитра Капранова стала справжнім шоком для українського суспільс...

Де і ким працюють українські біженці у Латвії: Оприлюднено офіційні дані

четвер, 18 квітень 2024, 14:58

З початку цього року в Латвії як працівники офіційно було зареєстровано 8700 громадян України. Про це із посиланням на Центральне статистичне управління країни пише Baltijas Balss, передають Патріоти України. Найчастіше громадяни України працюють у про...