9 життів, як у кішки? Росіянка випала з дев'ятого поверху, полежала і пішла (відео)

Слідчий комітет РФ повідомив, що за фактом події зараз проводиться перевірка.

Мешканка міста Ізлучинськ Ханти-Мансійського автономного округу Росії випала з вікна дев'ятого поверху. Вона приземлилася в замет, полежала, а потім самостійно встала і пішла, передають Патріоти України.

Як повідомляє Gazeta.ru, дівчина отримала поранення середнього ступеня тяжкості і її направили в лікарню. При цьому, на подив лікарів, обійшлося без переломів. Падіння пом'якшив не тільки замет, а й теплий верхній одяг.

Відео падіння потрапило в мережу. Слідчий комітет РФ повідомив, що за фактом події зараз проводиться перевірка.

Сказав, що хворіє: На Закарпатті чоловіка з магазину забрали до ТЦК і визнали "придатним"

четвер, 30 листопад 2023, 22:31

У Закарпатській області судили чоловіка, якого з магазину забрали до ТЦК і СП (територіальний центр комплектування та соціальної підтримки - ред.) та визнали придатним до служби в армії, проте він відмовився від мобілізації. На суді він заявив, що пові...

"Це продукт масового насильства імперії": Український філолог зі США дав визначення тому, хто такі "російськомовні громадяни"

четвер, 30 листопад 2023, 22:16

Юрій Шевчук, кандидат філологічних наук, директор Українського кіноклубу Колумбійського університету у коментарі ЗМІ заявив, що «російськомовний громадянин» – це результат русифікації й колоніалізму нашої країни, передають Патріоти України. «Це громадя...