91-річний Філарет розповів, як лежав у реанімації із коронавірусом

Почесних патріарх ПЦУ запевнив, що не відчував страху і був готовий до смерті.

Почесний патріарх Православної церкви України Філарет, який перехворів на коронавірус, два тижні лежав у реанімації. Про своє лікування 91-річний Філарет розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" у вівторок, 20 жовтня, передають Патріоти України.

"Господь допоміг побороти цю епідемію коронавірусу і, бачите, – ожив. Страху не було ніякого, тому що я знаю, переконаний, є вічне життя. І якщо Богу завгодно, щоб я закінчив земне життя – я, згідно з волею Божою, перейду в інше життя. А якщо Богу завгодно, щоб я ще пожив тут, значить, він дасть силу і лікарям мудрість вивести мене з цього стану", – сказав він.

Філарет зазначив, що українська медицина знаходиться у важкому стані, "але ми повинні дякувати лікарям за те, що вони роблять велике святе діло".

Хіти тижня. Вождь, богом даний і правдивий

п’ятниця, 18 червень 2021, 2:00

Євген Коновалець не лишив по собі багатої літературної спадщини. Але відомі його слова, що мусять бути викарбувані в серці кожного українця: "Як не буде в нас сили, не осягнемо нічого, хоч би все найкраще для нас складалося. Як жеж будемо мати силу, тоді

Тепер вже не фантастика: У США створили шолом для читання думок

п’ятниця, 18 червень 2021, 0:32

Стартап з США Kernel створив шолом для зчитування думок за $ 50 тисяч, повідомляють Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ. Шолом для читання «здатний зчитувати показники активності нейронів в реальному часі і з високою точністю визначати закон...