А де вила? Озброєний пістолетом Ляшко поскаржився на "биків" після ДТП у Києві (відео)

У Києві на перетині вулиць Набережно-Рибальської та Електриків у ДТП потрапив автомобіль, у якому їхав народний депутат України кількох скликань Олег Ляшко.

На своїй сторінці у соцмережах він заявив, що «бики на двох броньованих автівках» порушили правила дорожнього руху, поїхавши на червоне світло з увімкненими проблисковими маячками.

«У нашому автомобілі було четверо людей, двоє постраждалих. Мене і водія врятували подушки безпеки. Якби не вони — могло б бути набагато гірше» , — повідомив Ляшко, який заявив, що їхній «добровольчий підрозділ повертався з. Чорнобиля».

Він стверджує, що ще одна машина, яка порушила правила, втекла з місця ДТП, а також виклав відео, зняте після аварії.

На Львівщині розпочали беатифікацію священника, страченого більшовиками

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:14

У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...

Зустрічайте "Сім Сестер", вони ж оспівані Стожари: Українців чекає яскраве і, нажаль, короткотривале видовище на нічному небі у сузір'ї Тельця

п’ятниця, 26 червень 2026, 21:28

Марс проходить повз знамените зоряне скупчення Плеяди – і це остання можливість побачити таке зближення аж до 2034 року, передають Патріоти України з посиланням на People. . Найкращий момент настане в неділю, 28 червня, до сходу сонця. Про це повідомл...