"А хто це?": Влад Яма "помстився" відомому ведучому за скандал через свою втечу до США

Ведучий Слава Дьомін розповів, як хореограф Влад Яма помстився йому за хейт після скандального інтерв'ю, передають Патріоти України.

Влітку танцюрист розповів, що він у США, після цього він почав отримувати чимало негативних коментарів. Користувачі мережі звинувачують Яму у тому, що той втік з України. Після цього хореограф раптово заблокував Дьоміна, проте на цьому його "страшна помста" не закінчилася.

"Я записав голосове повідомлення Владу для того, аби з'ясувати причини. Але воно досі не прослухане. Я вже і забув про це, як мені про Влада нагадала одна підписниця. Яма виклав у себе якийсь там допис, під яким у нього спитали, за що ж він мене заблокував. Відповідь мене ще більше здивувала. На цей коментар Влад Яма відповів дуже просто: "А хто це?", - розповів на своєму YouTube-каналі Дьомін.

Він додав, що не може зрозуміти Яму. Ведучий вважає, що у таких ситуаціях люди мають розмовляти та вирішувати конфлікти, а не мовчати. "Тобто образа Ями настільки велика, і для мене все ще є незрозумілою. Знаєте, що дивно? Тобто легше ображатися і ображати мене, ніж прослухати моє повідомлення, відповісти і розібратися з усіма питаннями. На це, напевно, здатні не всі. Хоча, як на мене, так мають робити усі дорослі люди", - додав Дьомін.

Американці створили робота, який працює на сонячній енергії та радіохвилях: Може пересуватися різними поверхнями та переносити обладнання втричі важче за власну вагу (відео)

неділя, 1 жовтень 2023, 3:35

Команда дослідників з Вашингтонського університету створила нового робота, який може працювати на сонячній енергії та радіохвилях. Про це повідомляє Interesting Engineering. Робот, який отримав назву MilliMobile, розміром з монету і важить стільки ж, с...

Разом проводили шкільні канікули у бабусі на Черкащині: Коля Сєрга розповів про кузена-окупанта з Росії та як попросив маму "послати" того, щоб більше не назвонював (відео)

неділя, 1 жовтень 2023, 2:35

Співак та поет Коля Сєрга має родичів у Росії – це сім'я його тітки. Він розповів, чи спілкується з родичами та як до них ставиться. . Засновник "Культурного десанту" Коля Сєрга народився в Україні, але дитинство провів в Южноуральську, бо батько був ...