"А может, расстрелять меня?​": Михайло Єфремов прогнозує собі великий термін ув'язнення за смертельну ДТП

Актор Михайло Єфремов, який влаштував смертельне ДТП в центрі Москви, вважає, що він буде засуджений на вісім років. Такий прогноз він дав в розмові зі своїм адвокатом Ельманом Пашаєвим, зазначають Патріоти України.

«Может, без биологии вину признать? Достали. А может, расстрелять меня?» — сказав артист під час бесіди, кадри якої були на телеканалі НТВ. Розмова, за даними телеканалу, відбувся вдома у актора перед його виступом з останнім словом у суді.

Аналогічну думку напередодні, 5 вересня, висловив Пашаєв. Очікується, що вирок артисту буде оголошено Пресненський судом Москви 8 вересня. Звинувачення просило для артиста 11 років ув'язнення в колонії загального режиму, пояснюючи таку вимогу тим, що виправлення актора неможливо без ізоляції від суспільства.

З архіву ПУ. Мати відмовилась від переривання вагітності: У Чернівцях народилися сіамські близнюки

вівторок, 20 жовтень 2020, 4:00

У Чернівцях зафіксували народження сіамських близнюків. Як повідомив головний лікар пологового будинку №2 Альберт Куріцин, це сталося у ніч на 28 вересня 2019 року в його медичному закладі, зазначають Патріоти України. За словами медика, у дівчаток одн...

Хіти тижня. На кордоні з Молдовою українські прикордонники виявили... підводний човен (відео)

вівторок, 20 жовтень 2020, 3:00

Човен мав відсіки, які зачиняються герметично, а по периметру був обладнаний балонами зі стисненим повітрям, щоб займати стабільне положення для переміщення під водою. Прикордонники Подільського загону під час тралення дна Кучурганського лиману на Одещ...