"А можно мужчин как-нибудь обозвать?": Маша Лаврова образилась через заяву протоієрея про "безкоштовних повій"

Протоієрей РПЦ Димитрій Смирнов порівняв із "безкоштовними повіями" жінок, які живуть у цивільному шлюбі. Після цього речниця МЗС РФ поставила запитання спікеру РПЦ Володимиру Легойді.

Марія Захарова. Фото: ТАСС.

Спікерка МЗС РФ Марія Захарова прокоментувала 16 лютого у Facebook заяву представника Російської православної церкви (РПЦ) протоієрея Димитрія Смирнова, який назвав жінок, які живуть у цивільному шлюбі, "безкоштовними повіями", передають Патріоти України.

Вона звернулася до спікера РПЦ Володимира Легойди. "У мене одне прохання. Думаю, жінки підтримають. А можна чоловіків, які живуть у цивільному шлюбі, теж якось назвати?" – написала вона.

Легойда в коментарях під постом поставив зустрічне запитання: "А каплицю теж я зруйнував?". "Нічого гарного в таких висловлюваннях отця Димитрія не бачу, звичайно. Не раз йому про це говорили. На жаль... Прошу лише пам'ятати, що це не "в РПЦ вважають", а думка одного священника. І навіть не думка, а так – такий тролінг. Невдалий", – заявив речник РПЦ.

Він також підкреслив, що "для офіційної думки є офіційні спікери", і назвав себе.

Від коронавірусу померла ще одна голлівудська знаменитість

понеділок, 6 квітень 2020, 21:28

За десятки років роботи в Голлівуді Джей Бенедикт знявся у популярних кінострічках, які і досі мають успіх. Голлівудський актор Джей Бенедикт помер у США від ускладнень, які спричинив коронавірус. На час смерті йому було 68 років. Інформацію про смерть...