"А нащо нам тут солдати у селі?": Любителі "русского мира" збунтувалися проти ЗСУ на Донбасі (відео)

Місцева влада села Рай-Олександрівка (Донецька область) дала «добро» на розміщення в населеному пункті одного з підрозділів ЗСУ.

У мережу виклали відео, зняте в одному з населених пунктів Донецької області, місцева мешканка якого обурювалася планами розмістити українських військових в селі, де вона живе, заявляючи, що для неї «війни немає», передають Патріоти України.

Відео в Twitter виклав «Позивний Колим», який зазначив, що місцева влада села Рай-Олександрівка (Донецька область) дала «добро» на розміщення в населеному пункті одного з підрозділів ЗСУ. Це не сподобалося місцевій жительці, яка обурювалася розміщенням українських військових в селі і заявляла, що для них «війни немає» і що «ви скоро заспіваєте по-іншому».

Під цим відео в соціальних мережах інтернет-користувачі залишили чимало гнівних коментарів.


Більшості людей вона добре знайома: Яка хвороба стане причиною наступної пандемії

субота, 20 квітень 2024, 19:30

Більш ніж половина, а саме 57% провідних науковців у галузі охорони здоров'я впевнені, що наступним інфекційним захворюванням, яке спричинить смертельну пандемію, стане новий штам вірусу грипу. Про це пише The Guardian, передають Патріоти України. У мі...

На Київщині 5 підлітків "запросили в гості" та зґвалтували малолітню дівчинку

субота, 20 квітень 2024, 18:15

У Київській області судили 5 підлітків через групове зґвалтування малолітньої дівчини. Серед підозрюваних - дорослий хлопець, студентка 1 курсу училища, яка має на утриманні дитину, учень 9 класу та дві учениці 8 і 9 класів. Про це йдеться у вироку Вас...