"А на що ви готові заради горілки?": У Кирилівці відпочиваючі влаштували голий забіг (відео 12+)

Чоловікам потрібно було роздягтися догола, зняти навіть нижню білизну, пробігтися до моря, зануритися в нього і прибігти першим на сцену.

В українському курорті Кирилівка відпочиваючі влаштували голий забіг. Про це повідомляє Telegram-канал "Це Запоріжжя", передають Патріоти України.

Те, що відбувається зняли на відео. Тамада-ведучий придумав незвичайний конкурс з такими умовами: чоловікам потрібно було роздягтися догола, зняти навіть нижню білизну, пробігтися до моря, зануритися в нього і прибігти першим на сцену. Приз - пляшка горілки.

Взяти участь вирішили четверо чоловіків. Під бурхливі оплески і скандування натовпу вони зняли з себе шорти і труси, і побігли до моря і назад. Один з них таки добіг до сцени першим і отримав свою пляшку.

У передмісті Одеси перекинулася переповнена людьми іномарка: загинули двоє юнаків (фото)

четвер, 24 вересень 2020, 16:29

Сьогодні вночі в Овідіопольському районі Одеської області перекинулася переповнена людьми іномарка, внаслідок чого загинули двоє юнаків. Як повідомили Головному управлінні Національної поліції в Одеській області, аварія сталася вночі біля промтоварног...

У Києві вибрали нову "Місіс Україну" - хто представить нашу країну в США

четвер, 24 вересень 2020, 16:15

У столиці відбувся конкурс краси для успішних жінок Mrs. Ukraine International-2020 ("Місіс Україна"). Корона переможниці дісталася дизайнеру з Києва Вікторії Файнблат. Фото з заходу опубліковані на сторінці конкурсу в Facebook. Цього року головний при...