"А ну-ка, давай-ка, у****й звідси": Люди з символікою "Десни" закинули у сміттєвий бак та розбили голову директору стадіону (відео)

Близько 30 людей з символікою "Десни" приблизно в 10 ранку 24 листопада прийшли в кабінет виконувача обов'язків директора стадіону імені Гагаріна Олександра Овчаренка, вивели його на вулицю, кинули в сміттєвий бак і вивезли за межі чернігівської арени. Овчаренку завдали кілька ударів, в тому числі кришкою сміттєвого баку по голові, передають Патріоти України.

Також на його адресу вигукували: "А ну-ка, давай-ка, у#####й звідси". Відзначається, що цих людей організовано привезли і вивезли зі стадіону на машинах. Коментарів вони не дали.

Овчаренко призначили в.о. директора стадіону імені Гагаріна 18 листопада, в цей же день представник ультрас "Десни" Богдан Дементов заявив, що чернігівський клуб можуть позбавити можливості проводити домашні матчі на чернігівському стадіоні імені Юрія Гагаріна. Сам Овчаренко ці звинувачення заперечує.

Хіти тижня. Про два продукти треба забути: Названо один з головних секретів довгожителів

понеділок, 25 січень 2021, 18:00

Японка Танака Кейн 2 січня стала третьою задокументованою людиною, яка прожила 118 років. Кейн також перша громадянка Японії, яка досягла 118 років, але навряд чи стане останньою. У країні найдовша тривалість життя в світі - 80 тис. довгожителів. Про ц...

"Да уж. На*** нужна такая душевность": У мережі показали довгу чергу за молоком у СРСР (фото)

понеділок, 25 січень 2021, 17:56

У мережі показали фото часів СРСР, що закарбувало довгу чергу за молоком. Знімок опублікували на сторінці групи "Історичні фото" в Twitter. "Коли ще не було соцмереж, і всі душевно спілкувалися наживо. Черга до продуктового магазину. СРСР. 1980-ті", - ...