А обіцяли ж у карантин не чіпати: В Україні почали штрафувати "євробляхи" (відео)

В Україні почали штрафувати власників авто на іноземній реєстрації. Відразу декілька випадків зупинки правоохоронцями машин на єврономерах з подальшим виписуванням протоколів на штраф на суму 8500 гривень сталися в Харкові та області. Про це повідомили в громадській організації "Авто Євро Сила" на сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

Зазначається, що поліцейські в кожному випадку пояснювали "євробляхерам" - мовляв, штрафуємо тому, що "відкрили митну базу". При цьому керівництво поліції Харкова запевнило, що доступ до митної бази не давали, а "звичайні поліцейські говорять зворотне", звертають увагу в організації.

В мережі опублікували відео, як активісти спілкуються з правоохоронцем щодо таких зупинок "євроблях" для виписування штрафу.

Активісти стверджують, що всі випадки мають ознаки перевищення повноважень. Також "євробляхери" нагадали, що зараз продовжує діяти меморандум між МВС і "АЄС". "Висновки наступні. Всі учасники "АЄС Харків", які зіткнулися або зіткнуться з такими ситуаціями, будуть забезпечені юридичним захистом від незаконних дій, з подальшим розв'язанням питань виписаних постанов", - йдеться в публікації.

Також харківським "євробляхерам", які зіткнулися з подібною ситуацією зі штрафуванням, рекомендували звертатися до керівника "АЕС Харків" Данила за номером телефону: +380 (50) 922 13 15.

За словами голови організації "АвтоЄвроСила" Олега Ярошевича, стало відомо про 15 випадків штрафування водіїв авто на єврономерах в Харкові та Харківській області. Він також озвучив свою думку щодо подальшого плану дій.

Нагадаємо, перед цим активісти заявили про домовленості в усній формі з правоохоронцями про те, що власників "євроблях" не будуть штрафувати під час новорічних свят та в період жорсткого карантину.

Варто знати! У ТЦК сказали, хто обов'язково має пройти ВЛК

вівторок, 23 червень 2026, 22:58

В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...

Графіки повернуться? В Україні фіксують дефіцит електроенергії через спеку

вівторок, 23 червень 2026, 22:14

В Україні вже фіксуються перші ознаки так званого “сезону літніх відключень” електроенергії. У низці районів Києва 22 червня відбулися аварійні знеструмлення, що знову актуалізувало питання стабільності енергосистеми в умовах спеки, передають Патріоти ...