"А потім буде, як і з Шереметом?": У мережі бурхливо обговорюють заяву МВС про розкриття вбивства Окуєвої

Українці вже не вірять гучним заявам про досягнення правоохоронців.

Інформація про затримання групи кілерів, які підозрюються у вбивстві Аміни Окуєвої і замаху на життя Адама Осмаєва в 2017 році, викликала суперечливу реакцію в мережі. Коментатори в соціальних мережах не повністю довіряють таким повідомленням поліції, зазначають Патріоти України.

"Чому у мене виникають сумніви? Навіть "збіг ДНК" не вселяє довіри. Ось чому так? Чому всі гучні вбивства так раптово розкриваються? Тоді що там Княжичі? Гандзюк? Цікаво, коли обрання запобіжного. Кого ж затримали тоді?" - задається питаннями український журналіст Мар'ян Кушнір.

Прокоментував це повідомлення поліції Адам Осмаєв, який був жертвою замаху цих же кілерів. Він подякував тих, хто брав участь в розкритті вбивства.

"Аміна не шкодувала себе захищаючи Україну, завжди йшла в найнебезпечніші місця на фронті, і заслужила щоб її вбивці були покарані", - написав він на своїй Facebook-сторінці.

Коментатори в соцмережі пригадують інші реонансні злочини і скандали, що послідували за ними, висловлюючи недовіру до поліцейської інформації.

"Після шоу з вбивством Шеремета довіри - 0", "Це те саме, що і по Шеремету чи щось інше", - реагують користувачі соцмережі.

"Твою екскурсію Хортицею не забудемо ніколи": У боях за Україну загинув історик та "кіборг" (фото)

четвер, 6 жовтень 2022, 0:36

Виконувач обов'язків міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв 5 жовтня у соцмережі "Фейсбук" повідомив, що загинув В'ячеслав Зайцев. Чоловік був істориком, військовим та депутатом Запорізької міської ради останніх двох скликань, передають Патріоти Укр...

Знаменитий український тенісист відмовився сидіти в тилу і пішов бити окупантів (фото)

середа, 5 жовтень 2022, 23:42

Знаменитий український тенісист Олександр Долгополов зізнався, що їде на фронт до гарячої точки. За словами уславленого спортсмена, він більше не може відсиджуватися у тилу, передають Патріоти України. Олександр нагадав, що ще до початку "могилізації" ...