"А потім буде, як і з Шереметом?": У мережі бурхливо обговорюють заяву МВС про розкриття вбивства Окуєвої

Українці вже не вірять гучним заявам про досягнення правоохоронців.

Інформація про затримання групи кілерів, які підозрюються у вбивстві Аміни Окуєвої і замаху на життя Адама Осмаєва в 2017 році, викликала суперечливу реакцію в мережі. Коментатори в соціальних мережах не повністю довіряють таким повідомленням поліції, зазначають Патріоти України.

"Чому у мене виникають сумніви? Навіть "збіг ДНК" не вселяє довіри. Ось чому так? Чому всі гучні вбивства так раптово розкриваються? Тоді що там Княжичі? Гандзюк? Цікаво, коли обрання запобіжного. Кого ж затримали тоді?" - задається питаннями український журналіст Мар'ян Кушнір.

Прокоментував це повідомлення поліції Адам Осмаєв, який був жертвою замаху цих же кілерів. Він подякував тих, хто брав участь в розкритті вбивства.

"Аміна не шкодувала себе захищаючи Україну, завжди йшла в найнебезпечніші місця на фронті, і заслужила щоб її вбивці були покарані", - написав він на своїй Facebook-сторінці.

Коментатори в соцмережі пригадують інші реонансні злочини і скандали, що послідували за ними, висловлюючи недовіру до поліцейської інформації.

"Після шоу з вбивством Шеремета довіри - 0", "Це те саме, що і по Шеремету чи щось інше", - реагують користувачі соцмережі.

Новопризначений намісник Києво-Печерського монастиря звернувся до ченців із закликом залишатися у Лаврі і переходити до ПЦУ (відео)

середа, 29 березень 2023, 21:22

Принаймні частина братії вже вирішила перейти до ПЦУ і не залишить стіни Лаври слідом за керівництвом УПЦ МП та попереднім намісником Павлом Лебедєм. Предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній визначив архімандрита Авраамія (Лотиша) в...

"Була думка піднятися по зброю": Вагітна снайперка Емеральд розповіла про конфлікт із охоронцем ЖК

середа, 29 березень 2023, 21:14

Вагітна снайперка Євгенія Емеральд розповіла, що охоронець житлового комплексу, де вона мешкає, нахамив їй і не хотів пропускати жінку на автомобілі її чоловіка. Про це снайперка повідомила у своїх Instagram-сторіз, передають Патріоти України. Емеральд...