"А потом Россия уедет в США": У мережі висміяли росіян, які назвали доньку на честь власної держави

Молоді батьки стверджують, що ім'я вибирали, керуючись патріотичними почуттями.

Жителі Підмосков'я назвали новонароджену дочку Росією. Тепер в документах дівчинка буде називатися Росія Олегівна Солнишкіна, зазначають Патріоти України.

Молоді батьки стверджують, що ім'я вибирали, керуючись патріотичними почуттями. Незвичайне ім'я дівчинки викликало запеклі суперечки в соцмережах. Багато коментаторів сумніваються, що вчинок батьків - це патріотизм, а не бажання прославитися, виділитися, самоствердитися за рахунок дитини.

Також в соцмережах справедливо вказують, що дівчинку уникатимуть називати повним ім'ям, придумуючи прізвиська.

Також коментатори не виключають варіанти, що дівчинка виросте зовсім не патріоткою: любов до батьківщини виховується, а не дається при народженні. А про це батьки, схоже, не замислювалися.

Вирішив врятуватись від мобілізації: У Росії гендиректор "Динамо" покинув клуб і втік із країни

вівторок, 27 вересень 2022, 23:43

Генеральний директор хокейного "Динамо" Микола Кошкін залишив московський клуб. Як повідомляє офіційний сайт команди, причиною стали "сімейні обставини", передають Патріоти України. У той же час "Р-Спорт" з посиланням на джерело, знайоме з ситуацією, с...

"Примите меры!": На могилі батьків Путіна залишили загадкову записку (фотофакти)

вівторок, 27 вересень 2022, 23:16

Невідомі активісти залишили на могилі батьків президента Росії Володимира Путіна у Санкт-Петербурзі записку. Фотографію послання опубліковано у телеграм-каналі Феміністського антивоєнного опору – організації, яка влаштовує протестні та мистецькі акції ...