"А потом Россия уедет в США": У мережі висміяли росіян, які назвали доньку на честь власної держави

Молоді батьки стверджують, що ім'я вибирали, керуючись патріотичними почуттями.

Жителі Підмосков'я назвали новонароджену дочку Росією. Тепер в документах дівчинка буде називатися Росія Олегівна Солнишкіна, зазначають Патріоти України.

Молоді батьки стверджують, що ім'я вибирали, керуючись патріотичними почуттями. Незвичайне ім'я дівчинки викликало запеклі суперечки в соцмережах. Багато коментаторів сумніваються, що вчинок батьків - це патріотизм, а не бажання прославитися, виділитися, самоствердитися за рахунок дитини.

Також в соцмережах справедливо вказують, що дівчинку уникатимуть називати повним ім'ям, придумуючи прізвиська.

Також коментатори не виключають варіанти, що дівчинка виросте зовсім не патріоткою: любов до батьківщини виховується, а не дається при народженні. А про це батьки, схоже, не замислювалися.

Поліція їздила на "терміновий виклик": У лікарні російська пенсіонерка... "ображала" Путіна

п’ятниця, 3 лютий 2023, 11:45

У столиці Росії викликали поліцію в лікарню через те, що одна з пацієнток "ображала" президента Володимира Путіна, інформують Патріоти України. Як повідомляє російський Telegram-канал Baza, виклик в поліцію надійшов з медичного центру імені Бурназяна. ...

"Мені 71, але не поїду додому, поки цю нечисть не виженемо": Мінометник з позивним "Дід" шість років захищає Україну (відео)

п’ятниця, 3 лютий 2023, 11:02

Доброволець підрозділу "Санта" на псевдо "Дідусь" вже 6 років на війні. Все життя він працював інженером. Коли вийшов на пенсію, не захотів сидіти вдома. В 2016 році, вирішив їхати на війну. Що було далі, дивіться в інтерв'ю.