А у нас як? У Франції міністр звільнився через шикарну вечерю (фото)

У Франції після скандалу подав у відставку міністр екології Франсуа де Рюжі, його застали за розпиванням занадто дорогого алкоголю, повідомляють Патріоти України.

Відомо, що скандал з французьким чиновником почався після того, як в мережу потрапили фото з його вечерь. На знімках помітно, зокрема, дороге вино, яке француз середнього достатку собі дозволити не може. Міністра негайно звинуватили в тому, що свої шикарні вечері він влаштовував за бюджетні кошти.

"Особливо довго французи обговорювали вино: Château Cheval Blanc 2001 року (€ 550 за пляшку), Château Mouton Rothschild 2004 року (близько € 500 за пляшку) і Château d'Yquem 1999 року (€ 250 за пляшку)", - повідомляють журналісти.

Хіти тижня. Зморшки зникають за вісім місяців: Вчені випадково відкрили потужний засіб проти старіння

п’ятниця, 6 грудень 2019, 4:00

Американські вчені вже провели дослідження за участю 13 осіб старше 40 років. Вчені випадково відкрили потужний засіб проти старіння, а крім того, воно нормалізує метаболізм, при цьому побічних ефектів не має, повідомляють Патріоти України із посилання...

Хіти тижня. Українські реалії: АК-74, який стріляє електромагнітним імпульсом, збиватиме безпілотники

п’ятниця, 6 грудень 2019, 3:00

Проблема боротьби з бойовими безпілотними літальними апаратами на сьогодні виходить на перші позиції для будь-яких збройних сил і навіть держав, які стоять осторонь збройних конфліктів. В Україні розробляють інноваційні насадки для штатної вогнепальної...