"А в кого я спиз**в танк?": Бос футбольного клубу "Інгулець" розповів, як завдав шкоди окупантам (відео)

Власник футбольного клубу української прем'єр-ліги «Інгулець» із Петрового Кіровоградської області Олександр Поворознюк, який став знаменитим завдяки безсмертному патріотичному хіту «Ї**ш їх, Вова», поділився своїм бойовим досвідом і розповів, як віджав у рашистів танк, передають Патріоти України.

«Чи бачив я окупантів? Ну, як же не бачив. А у кого я спиз**в танк? Бачив. Що з ними сталося? Вони сп*****ли свиню у бабусі і дідуся і їли, б***ь, шашлик, — розповів Олександр Поворознюк в інтерв'ю „Каналу 24“. — І коли ми вийшли, я пересмикнув калаш і сказав: „Доброго вечора, ми з України“. Вони м'ясом подавилися. Ну, я гріх на душу не брав, нікого не стріляв. Можливо».

Нагадаємо, що ФК «Інгулець» під керівництвом 51-річного Олександра Поворознюка, у 2019 році грав у фіналі Кубка України, де поступився «Шахтарю».

"Ми стоїмо до кінця і нас не зламати": Колишній чоловік Ані Лорак українською мовою повідомив про повернення до Києва (фото)

п’ятниця, 1 липень 2022, 23:14

Колишній чоловік співачки Ані Лорак, яка замовчує війну, Мурат Налчаджіоглу повернувся в Україну з Туреччини, куди поїхав зі своєю новою коханою – українською візажисткою Лілією Реус у березні. Про своє прибуття до Києва бізнесмен турецького походження...

"Частина проти війни, іншим "шкода пацанів, яких вбивають ЗСУ": Юрій Шевчук розповів про друзів-військових у Росії

п’ятниця, 1 липень 2022, 23:00

Лідер та незмінний учасник російського рок-гурту ДДТ Юрій Шевчук розповів про друзів, які служать у ЗС Росії. За його словами, деякі виступають проти війни в Україні, а деякі просто виявляють жалість до своїх товаришів, які гинуть через повномасштабне ...