"А в кого я спиз**в танк?": Бос футбольного клубу "Інгулець" розповів, як завдав шкоди окупантам (відео)

Власник футбольного клубу української прем'єр-ліги «Інгулець» із Петрового Кіровоградської області Олександр Поворознюк, який став знаменитим завдяки безсмертному патріотичному хіту «Ї**ш їх, Вова», поділився своїм бойовим досвідом і розповів, як віджав у рашистів танк, передають Патріоти України.

«Чи бачив я окупантів? Ну, як же не бачив. А у кого я спиз**в танк? Бачив. Що з ними сталося? Вони сп*****ли свиню у бабусі і дідуся і їли, б***ь, шашлик, — розповів Олександр Поворознюк в інтерв'ю „Каналу 24“. — І коли ми вийшли, я пересмикнув калаш і сказав: „Доброго вечора, ми з України“. Вони м'ясом подавилися. Ну, я гріх на душу не брав, нікого не стріляв. Можливо».

Нагадаємо, що ФК «Інгулець» під керівництвом 51-річного Олександра Поворознюка, у 2019 році грав у фіналі Кубка України, де поступився «Шахтарю».

Вчасно замінила безцінну книгу: Працівниця музею в Ізюмі врятувала від окупантів 300-річне Євангеліє

вівторок, 29 листопад 2022, 12:53

Діна Листопад, працівниця Ізюмського краєзнавчого музею, розповіла Суспільному, як разом із колегами переховувала Євангеліє від окупантів перед тим як місто захопили російські війська, передають Патріоти України. Це найцінніший експонат музею — друкова...

Українцям щомісяця даватимуть по 900 гривень для оплати комуналки: Кому надано таку допомогу

вівторок, 29 листопад 2022, 11:30

Незважаючи на субсидії, які держава дає малозабезпеченим сім'ям на оплату комунальних послуг, все ж таки для багатьох українців оплата комуналки стала непосильним тягарем, передають Патріоти України. Ціни на все зростають, доходи скорочуються, а щоміся...