А ви такого дріб'язку вже позбулися? За українську монетку в 2 копійки дають 100 доларів (фотофакти)

За монету номіналом у 2 копійки на аукціоні готові віддати понад сто доларів. Оголошення розміщено на популярному серед колекціонерів сайті, зазначають Патріоти України.

Так, за монету 1994 року випуску з незвичайним дефектом зараз нумізмати готові віддати 3000 гривень (майже 115 доларів). 2 копійки примітні тим, що на реверсі вони мають подвійний кант (частина гурту, яка височить над полем монети та оперізує її по периметру).

Нумізматів зазвичай цікавлять саме монети, які мають дефекти карбування або інші особливості.

Раніше ми писали, що в Україні вводять в обіг "новорічну" монету номіналом в 5 гривень. Вона міститиме зображення символу наступного року – тигра, а також стилізовані під українську витинанку символи кожної пори року.


Українцям щомісяця даватимуть по 900 гривень для оплати комуналки: Кому надано таку допомогу

вівторок, 29 листопад 2022, 11:30

Незважаючи на субсидії, які держава дає малозабезпеченим сім'ям на оплату комунальних послуг, все ж таки для багатьох українців оплата комуналки стала непосильним тягарем, передають Патріоти України. Ціни на все зростають, доходи скорочуються, а щоміся...

Локальних аварій стане більше: Українцям пояснили, як ускладнення погодних умов впливає на ситуацію з енергопостачанням

вівторок, 29 листопад 2022, 11:22

Генеральний директор компанії YASNO Сергій Коваленко розповів, яким чином ускладнення погодних умов впливає на ситуацію з енергопостачанням. Про це він повідомив в ефірі інформаційного телемарафону, коментуючи питання про те, в якому стані на тепер ене...