А ви такого дріб'язку вже позбулися? За українську монетку в 2 копійки дають 100 доларів (фотофакти)

За монету номіналом у 2 копійки на аукціоні готові віддати понад сто доларів. Оголошення розміщено на популярному серед колекціонерів сайті, зазначають Патріоти України.

Так, за монету 1994 року випуску з незвичайним дефектом зараз нумізмати готові віддати 3000 гривень (майже 115 доларів). 2 копійки примітні тим, що на реверсі вони мають подвійний кант (частина гурту, яка височить над полем монети та оперізує її по периметру).

Нумізматів зазвичай цікавлять саме монети, які мають дефекти карбування або інші особливості.

Раніше ми писали, що в Україні вводять в обіг "новорічну" монету номіналом в 5 гривень. Вона міститиме зображення символу наступного року – тигра, а також стилізовані під українську витинанку символи кожної пори року.


Окупанти підірвали греблю Каховської ГЕС. Херсон під загрозою. Вода піднімається до критичного рівня

вівторок, 6 червень 2023, 7:58

Вода у Каховському водосховищі стрімко падає, близько 15 см за годину. Російські окупанти підірвали греблю Каховської гідроелектростанції. . За 5 год. вода підніметься до критичного рівня, повідомив голова Херсонської обласної військової адміністрації...

Залужний із немовлям: Офіцерка ЗСУ замилувала мережу зворушливим фото

вівторок, 6 червень 2023, 7:50

Офіцерка Збройних сил України Поліна Кравченко оприлюднила фото головнокомандувача Валерія Залужного із немовлям на руках. На фото Залужний позує із донькою військової Соломією на тлі прапорів, передають Патріоти України. Військова зазначила, що пишаєт...