А ви це знали? Три види картоплі виявилися небезпечними для здоров’я - ризики дуже серйозні

Одним з ключових факторів ризику хвороб серцево-судинної системи є підвищений кров’яний тиск. У даний час від цього захворювання страждає мільярд людей у світі. У ВООЗ гіпертонію називають однією з головних причин серцевих нападів та інсультів, передають Патріоти України.

Було встановлено, що підвищувати тиск можуть певні продукти. Одним з найбільш дивовижних відкриттів стало те, що негативно впливає на ці показники улюблена багатьма картопля. Вчені прийшли до висновку, що три способи її приготування порушують функціонування серцево-судинної системи.

Як пише Express з посиланням на результати дослідження, мова йде про печену і варену картоплю (в тому числі пюре), а також картоплю-фрі. За словами дослідників, найбільшому ризику піддаються жінки.

Крім того, вчені виявили зв’язок між частотою вживання картоплі і високим кров’яним тиском. В експерименті взяли участь 187 тис. осіб, яких розділили на дві групи. Добровольці з першої групи їли картоплю мінімум чотири рази на тиждень, а з другої – раз на місяць. В результаті з’ясувалося, що учасники з першої групи набагато частіше страждали від гіпертонії.

“Ці результати мають потенційно важливі наслідки для громадського здоров’я, оскільки вони не підтверджують потенційну користь від включення картоплі як овочів у державні продовольчі програми. Замість цього вони доводять шкідливий ефект, який спостерігається після високого споживання вуглеводів”, – розповіли автори роботи.

З архіву ПУ. "ЗСУ вже в місті": Українці в мережі обговорюють цікаве фото з окупованого Донецька

субота, 15 травень 2021, 22:30

Навіть в окупації можна придбати дитині іграшку із патріотичною символікою. У Донецьку, де місцевих жителів змушують оформлювати паспорти так званої «ДНР» під загрозою втрати роботи, в одному з магазинів продають іграшкову військову техніку із символік...

Бацька щось задумав? Білорусь запроваджує плату за виїзд в Україну на одній з ділянок кордону

субота, 15 травень 2021, 22:08

У Білорусі обласна рада депутатів Гомельської області, що межує з Україною, з 1 червня запроваджує місцевий збір за перетин кордону на виїзд транспортом. Аналогічне рішення прийняли й у Гродненській області, яка межує з Литвою і Польщею. Про це повідом...