
Українці, які залишилися без роботи в період карантину, отримають від держави фінансову допомогу. Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль в ефірі телеканалу ICTV, передають Патріоти України.
За його словами, виплати будуть призначені в установленому законодавством розмірі з так званого стабілізаційного фонду, який незабаром сформують.
Шмигаль наголосив, що кошти будуть платити для того, щоб люди змогли перебувати вдома в період карантину. "Доплати, про які я говорив, соціальні виплати, вони можуть здійснюватися фондом страхування на випадок безробіття вже зараз... Ми точно забезпечимо виплату всім, хто офіційно перебував у відпустці або був звільнений з роботи", – сказав прем'єр-міністр.
Загальна програма підтримки людей буде впроваджена в квітні-травні. Ведеться робота для того, щоб надати одноразову фінансову підтримку пенсіонерам на час карантину.
Шмигаль додав, що найближчим часом в Україні з'явиться стратегічна економічна рада розвитку країни, разом з якою будуть приймати кроки для найбільш м'якого проходження економічної кризи і подальшого розвитку економіки після неї.
Наприкінці тижня в Україну прийде хвиля сильної спеки, яка охопить більшість регіонів країни. Температура повітря місцями сягатиме +35…+37°С. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко у проєкті "Тепер головне" на Еспресо, передають Патріоти України....
Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...