"Абідна за Свєту": Продюсер Лободи у росЗМІ напророкувала нещастя Україні

Нателла Крапівіна дуже обурена тим, що в Одесі концерт Лободи не відбувся.

Світлана Лобода та її продюсер Нателла Крапівіна. Фото:KP.UA

Продюсер співачки Світлани Лободи розгнівана ставленням в Україні до її підопічної. Своїми прогнозами Нателла Крапівіна поспішила поділитися з журналістами російського видання "Life-новости". Про це пише Диалог, передають Патріоти України.

"У будь-якій країні, в якій запанував режим, гине в першу чергу культура. І, на жаль, ми опинилися на цьому рубежі. Поки ми не навчимося поважати права і свободи один одного, ми не те що не станемо частиною Європи, нас чекає страшна деградація у всіх галузях і напрямках життя "- заявила вона. І додала, що рішення скасувати концерт було прийнято з міркувань безпеки.

Як повідомлялося раніше, 28 травня в Одесі повинен був відбутися концерт Світлани Лободи, який заблокували активісти. Одеситів обурюють проросійські висловлювання співачки і її нескінченні гастролі в містах країни-агресора.

З архіву ПУ. Коли російська мова токсична: "Мову на хліб не намажеш? Намажеш! Навіть валютою", - горда мама про сина

п’ятниця, 25 червень 2021, 4:00

Після того, як українець прибрав зі свого профайлу на біржі фрілансу знання російської мови, він отримав у десять раз більше запитів від роботодавців. Про це у червні 2020 року пише Гася Оксюковська, передають Патріоти України. "Наш син вже більше рок...

Хіти тижня. Крокодили на "прогулянці" і осетри на вулицях: Як зараз виглядає затоплена Ялта із землі та повітря (відео)

п’ятниця, 25 червень 2021, 3:00

Окупована Ялта продовжує боротися з наслідками масштабного потопу, що обрушився на місто після рясних опадів. Про це повідомляє 360tv, передають Патріоти України. . За словами російських журналістів, люди на вулицях з води виловлюють величезних осетрі...