"Або сам одужаєш, або помреш": Журналістка розповіла шокуючі подробиці про лікування COVID-19 у Одесі

Природний відбір – так можна охарактеризувати те, що коїться в багатьох українських лікарнях.

У мережі поскаржилися на брак місць і лікарів в Одеській міській лікарні №5, а також лікування хворих із підозрою на коронавірус не за протоколом. Про випадок зі своєю родичкою, яка потрапила в цю лікарню, на сторінці у Facebook написала журналістка Віра Черниш, передають Патріоти України.

Вона розповіла, що жінка перебувала в загальній палаті, і лише після позитивного тесту на COVID-19 її можуть перевести в інфекційне відділення. У середньому, за словами Черниш, очікування результатів займає тиждень. При цьому першу добу родичка з високою температурою просиділа в коридорі, тому що не було місць. "Температура 39 вже два тижні, вода в легенях, дикий головний біль, із ліжка встати не може", – описала вона симптоми жінки.

Черниш розповіла, що медики лікували пацієнтку лише жарознижуючим. "Один лікар на 90 осіб, його хвора бачила раз або два за весь час. Вночі медсестри не приходять, ти сам по собі. Вдень приходять зрідка, хамлять. Одна пацієнтка впала, розбила голову. Допомогу їй надавали сусіди із нещастя", – написала вона.

Користувачка додала, що в лікарню стоїть черга зі швидких, по 20 машин за день. "Місця в лікарні закінчуються, та й користі від таких місць?" – обурилася вона.

"Якщо захворів, або сам одужаєш, або помреш. Природний відбір – якось так можна охарактеризувати те, що коїться в цій і, я впевнена, практично у всіх інших українських лікарнях", – зазначила Черниш.

Хіти тижня. Більшість не виживають: Лікарка сказала, хто з хворих на COVID-19 найчастіше потрапляє в реанімацію

неділя, 25 жовтень 2020, 3:00

Лікарка-терапевт із Дніпра Світлана Сарай розповіла про будні лікарні, де рятують пацієнтів із COVID-19, а також про те, яку загрозу цей діагноз несе людям з хронічними хворобами і серйозними порушеннями здоров'я, передають Патріоти України. На своїй с...

Хіти тижня. П'яні дівчата "поставили на вуха" весь потяг "Укрзалізниці" (відео)

неділя, 25 жовтень 2020, 1:00

Дорогою до Києва дві дівчини влаштували п'яний дебош. В поїзді Львів-Київ стався грандіозний скандал. Дві дівчини 17 і 19 років почали пити спиртне, а після цього влаштували бешкет. Вони курили прямо в купе, голосно кричали і оголеними бігали по вагону...