"Або він виходить, або ми не їдемо": У Запоріжжі водій маршрутки обматюкав пільговика

У Запоріжжі водій маршрутки № 69 нахамив чоловікові, який намагався скористатися пільговим проїздом. Кермувальник навіть не намагався підбирати слова, використовуючи матірну лайку, передають Патріоти України.

Відео інциденту в маршрутці з часом з'явилося в соціальних мережах. Судячи з ролика, водій перебував не в врівноваженому емоційному стані. Той, не вибираючи виразів, почав "пояснювати" пасажиру, що пільговий проїзд нібито скасували.

"Я тобі кажу: оплачуй проїзд. Пільги скасовані. Та мені на***ти, що ти говориш. ***дон, кінчений. Ти у мене все життя будеш дивитися тільки вперед", – кричав на весь салон водій.

Емоційна мова шофера результата не мала. Після чого чоловік вдався до погроз, що зійде з маршруту, якщо пільговик не вийде з автобуса. На цьому шофер не зупинився та почав виганяти усіх пасажирів.

"На вихід все. Або він виходить, або ми не їдемо", – додав шофер. У коментарях люди пишуть, що така манера спілкування з пасажирами – нормальна для цього водія. Вже не один раз він влаштовував подібні скандали.

Будуть чинити спротив: "Что происходит?!" – Московський телепропагандист збентежений опитуванням харків'ян про загрозу вторгнення РФ

понеділок, 24 січень 2022, 21:59

Опитування на вулицях Харкова журналістів видання "Сьогодні" про дії містян у разі початку російського вторгнення викликало резонанс у РФ. Готовність харків'ян взяти в руки зброю та чинити опір російським військовим стала великою несподіванкою для бага...

"Вовина півтисяча": За бустерну вакцинацію Зеленський обіцяє підкинути українцям ще грошенят

понеділок, 24 січень 2022, 21:49

Катастрофа з рейтингом президента та партії Зеленського стимулює до нових неоригінальних рішень. А на підсилення армії перед обличчям військової загрози "слуги" коштів знов таки не обіцяють. Громадяни України, які отримали "бустерну" дозу вакцини проти...