Абрамович продав Челсі новим власникам - гроші підуть на благодійні потреби, зокрема і біженцям з України

"Челсі" повідомив про те, що клуб отримав нових власників. Ними стане консорціум, до якого увійшли американські бізнесмени Тодд Боелі, Марк Волтер, а також швейцарець Хансйорг Вісс.Про це написано у заяві лондонського футбольного клубу на їхньому офіційному сайті, передають Патріоти України.

Вищезазначені бізнесмени купують "Челсі" за 2,5 мільярда фунтів і гарантують ще 1,75 мільярда інвестицій у розвиток клубу. 2,5 мільярди, за які придбано "Челсі", підуть на благодійні цілі, зокрема на допомогу українським біженцям. Новим власникам залишається отримати всі необхідні дозволи регуляторних органів на придбання акцій клубу. Очікується, що під управління нових власників "Челсі" перейде до кінця травня.

На українців чекають нові рахунки за світло: Як уряд змінює правила гри

вівторок, 23 червень 2026, 11:58

В Україні запроваджують довгострокові контракти на ринку електроенергії. Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко, передають Патріоти України. Новація поширюється виключно на комерційних учасників ринку. Очікується, що запровадження нового ...

Російський ринок обвалився рекордно за кілька років: Що стало причиною паніки

вівторок, 23 червень 2026, 11:28

Російський фондовий ринок пережив наймасштабніше падіння з осені 2022 року. За підсумками торгів індекс Московської біржі впав на 4,2% і опустився до найнижчого рівня з березня 2023 року, що викликало занепокоєння серед інвесторів та аналітиків, переда...