Абрамович продав Челсі новим власникам - гроші підуть на благодійні потреби, зокрема і біженцям з України

"Челсі" повідомив про те, що клуб отримав нових власників. Ними стане консорціум, до якого увійшли американські бізнесмени Тодд Боелі, Марк Волтер, а також швейцарець Хансйорг Вісс.Про це написано у заяві лондонського футбольного клубу на їхньому офіційному сайті, передають Патріоти України.

Вищезазначені бізнесмени купують "Челсі" за 2,5 мільярда фунтів і гарантують ще 1,75 мільярда інвестицій у розвиток клубу. 2,5 мільярди, за які придбано "Челсі", підуть на благодійні цілі, зокрема на допомогу українським біженцям. Новим власникам залишається отримати всі необхідні дозволи регуляторних органів на придбання акцій клубу. Очікується, що під управління нових власників "Челсі" перейде до кінця травня.

"Уже повернулась додому": У Львові врятували 101-річну жінку з інсультом

понеділок, 22 червень 2026, 11:55

У Львові лікарі врятували 101-річну пацієнтку з ішемічним інсультом. Їй провели тромболітичну терапію, спрямовану на розчинення тромбів усередині кровоносних судин. Наразі жінку вже виписали додому, повідомили в Університетській лікарні ЛНМУ імені Дани...

Міноборони запустило нові контракти: Ось хто зможе отримати додаткові пільги

понеділок, 22 червень 2026, 11:22

Міністерство оборони України представило новий бойовий контракт для військовослужбовців дефіцитних спеціальностей, які відіграють ключову роль у сучасній війні, передають Патріоти України. . Йдеться насамперед про пілотів безпілотних літальних апараті...