Абрамович продав Челсі новим власникам - гроші підуть на благодійні потреби, зокрема і біженцям з України

"Челсі" повідомив про те, що клуб отримав нових власників. Ними стане консорціум, до якого увійшли американські бізнесмени Тодд Боелі, Марк Волтер, а також швейцарець Хансйорг Вісс.Про це написано у заяві лондонського футбольного клубу на їхньому офіційному сайті, передають Патріоти України.

Вищезазначені бізнесмени купують "Челсі" за 2,5 мільярда фунтів і гарантують ще 1,75 мільярда інвестицій у розвиток клубу. 2,5 мільярди, за які придбано "Челсі", підуть на благодійні цілі, зокрема на допомогу українським біженцям. Новим власникам залишається отримати всі необхідні дозволи регуляторних органів на придбання акцій клубу. Очікується, що під управління нових власників "Челсі" перейде до кінця травня.

Антропологи передбачили, як еволюціонуватимуть колоністи Марса

неділя, 28 червень 2026, 16:18

Еволюційний біолог Скотт Соломон досліджує, як можуть виглядати майбутні покоління землян, які народяться і виростуть на Марсі. Вчений має певне уявлення про те, як життя на Марсі може вплинути на нашу еволюцію як виду, передають Патріоти України з пос...

Пролежав на дні 250 років: Після десятків років пошуку археологи знайшли легендарний корабель знаменитого капітана Кука

неділя, 28 червень 2026, 16:04

Австралійський морський музей офіційно оголосив, що уламки корабля під номером RI 2394, знайдені в гавані Ньюпорта (США), належать саме судну капітана Джеймса Кука, передають Патріоти України з посиланням на ZME Science. . Пошуки тривали 25 років – як...