Абсолютно божевільні очі: Рятувальники дістали кота, який шість днів просидів у димоході похоронного бюро (фото)

Рятувальники кажуть, що завжди відповідають на подібні сигнали, так як такі випадки «чіпають за душу».

Пухнастик страшно злякався. Фото: Daily Mail.

Дженні і Девід Вільямс, власники одного з похоронних бюро в британському графстві Девон, звернули увагу на якийсь шум за стіною своєї контори. Загадкове дряпання припинялося, але потім чулося знову. Подружжя провело більш ретельне розслідування. І вони почули відчайдушне нявчання, після чого зрозуміли, що в димоході будівлі, де розташовується їх бюро, застряг кіт, передають Патріоти України.

Як повідомляє видання Daily Mail, Вільямс викликали рятувальників. І ті зуміли дістати тварину, яка просиділа в димоході шість днів. Під час рятувальної операції було зроблено кілька фотографій - в тому числі ефектний знімок, де з темряви виблискують очі «бранця». Звірка виявили за допомогою спеціального обладнання і виманили за допомогою палиці в місце, звідки він зумів вибратися за допомогою людей.
Рятувальники кажуть, що завжди відповідають на подібні сигнали, так як такі випадки «чіпають за душу». Кота відправили у ветеринарну лікарню. А пізніше знайшлися його вдячні власники, які не могли зрозуміти, куди майже на тиждень пропав їхній улюбленець на прізвисько Кіт.

Хіти тижня. Прибульці викрали? В Англії виявили розкішний маєток, з якого дивним чином зникли власники (фото)

неділя, 7 червень 2020, 3:00

Речі та меблі в будинку виглядають так, нібито люди кудись вийшли на хвилинку, але потім чомусь не повернулися.

"Була синя, але дихала!": В Києві дитина ледь не загинула під горою піску (відео)

неділя, 7 червень 2020, 0:30

Усе сталося на Оболонській набережній, на центральному пляжі, напроти церкви. У Києві дитина дивом не загинула страшною смертю, малюк провів 2 хвилини під горою піску на Оболонській набережній. Про це повідомляє телеведуча Дарина Вершиленко в Facebook,...