Аби створити відчуття кризи: Samsung запровадив 6-денний робочий тиждень

Samsung Group запровадив шестиденний робочий тиждень для керівників всіх підрозділів компаній. Головною причиною є труднощі в бізнесі. Про це повідомляє Business Insider, передають Патріоти України.

Деякі керівники підрозділів почнуть працювати за новим графіком вже цього тижня. Зазначається, до збільшення робочих днів призвели низка факторів, зокрема зростання цін на нафту, висока вартість запозичень та різне знецінення південнокорейською валюти вона.

«Зважаючи на те, що продуктивність наших основних підрозділів, включаючи Samsung Electronics Co., не виправдала очікувань у 2023 році, ми запроваджуємо шестиденний робочий тиждень для керівників, щоб створити відчуття кризи та докласти всіх зусиль для подолання цієї кризи», – сказав керівник Samsung Group у коментарі Daily.

У звіті компанії також йдеться, що новий розклад починає діяти негайно для більшості технологічних підрозділів, а для фінансових підрозділів він почне діяти найближчим часом. Щобільше, деякі керівники інших підрозділів добровільно почали працювати 6 днів на тиждень ще від початку 2024 року.

Керівники самі обиратимуть, який день – суботу чи неділю – вони проводитимуть у робочому офісі. Щодо інших співробітників компанії, то вони й надалі працюватимуть 5 днів на тиждень.

Масові відключення світла вплинуть на платіжки українців уже в липні: Ось чого чекати

вівторок, 16 липень 2024, 17:47

Попри підвищення тарифів на електроенергію в липні, суми в платіжках можуть залишитися на рівні до підвищення через відключення світла. Споживачі залишаються без електрики в середньому 12 годин на добу, що зменшує обсяги споживання. Таким чином, вимуше...

Сюрприз з того світу: Оновити дані у ТЦК завітав ... померлий чоловік (відео)

вівторок, 16 липень 2024, 17:43

Авторизувавшись у "Резерв+" українець дізнався, що офіційно давно мертвий... В Україні прийшов оновити дані у ТЦК чоловік, якого виключили з обліку як померлого. Деталями 16 липня поділились в ефірі "Київ24", зазначають Патріоти України. Під столичним ...