Адель офіційно підтвердила, що вдруге вийшла заміж. Пара тримала свої стосунки в секреті протягом двох років

Адель вийшла заміж за Річа Пола

Британська співачка 35-річна Адель вдруге вийшла заміж. Декілька місяців фани підозрювали, що артистка одружилась з спортивним агентом Річем Полом. У телешоу свого друга Алана Карра зірка підтвердила цю інформацію, пише Daily Mail.

"Я був сьогодні ввечері на комедійному шоу Алана Карра, і в залі була Адель. Алан запитав, чи хтось із присутніх нещодавно одружився, і Адель крикнула: "Я!", - переповів очевидець виданню.

Адель та Річ Пол / © instagram.com/adele

"Сьогодні я був на комедійному шоу Алана Карра в Лос-Анджелесі, і Адель була в залі. Алан запитав натовп, чи є хтось, хто нещодавно одружився, і Адель вигукнула: "Я", - сказав глядач.

Адель та Річ Пол / ©

Як відомо, раніше стосунки Адель зі спортивним агентом Річем Полом були за сімома замками. Пара не хотіла ділитися жодними подробицями.

"Ви можете говорити все, що завгодно. Я не той тип людини, яка виставляє особисте життя. Це не для ЗМІ", - прокоментував чутки Річ Пол минулого місяця.

Адель та Річ Пол / © Associated Press

Зазначимо, вперше пара з'явилася на публіці разом 2021 року на спортивній грі.

Сенсація археології: Неподалік Риму знайшли дивну схованку десятків бронзових скульптур 2000-літньої давнини у дуже гарному стані

субота, 2 грудень 2023, 2:35

Капсула часу спрацюівала відмінно протягом 2300 років, зберігши цінну колекцію етрусько-римських артефактів. В тосканському місті Сан-Кашано-дей-Баньї, близько 120 км на північний захід від Рима, археологи виявили артефакти, приховані у лікувальних гря...

Вчені заявили, що люди старіють швидше через... динозаврів

п’ятниця, 1 грудень 2023, 23:18

У тому, що люди швидко старіють та помирають через похилий вік, винні динозаври. А точніше ті нестерпні умови існування, які вони створили для далеких прапращурів людини. Про це йдеться у науковій статті в журналі BioEssays, передають Патріоти України....