Адольф Путін і його посіпаки: У Чехії "розробили дизайн форми" для олімпійських збірних РФ і Білорусі (фото)

Чеський журнал Reflex запропонував "кривавий" дизайн олімпійської форми для російських і білоруських спортсменів, яким МОК дозволив їхати на Олімпіаду-2024 у Парижі під нейтральним прапором. Відповідні фото запропонованої форми журнал опублікував на своєму сайті, передають Патріоти України.

"Ми "аплодуємо" та схвалюємо рішення (від МОК - ред.) за умови, що спортсмени будуть носити колекцію, яку ми створили для них за допомогою штучного інтелекту Midjourney... Спорт належить до політики. У випадку з Росією це вірно подвійно. Завзятий і дуже поганий хокеїст, Путін використовує спортсменів для пропаганди власного терористичного режиму, коли може. Пропагувати та виправдовувати кровопролитну війну по всьому світу йому допомагають найкращі спортсмени", - йдеться у повідомленні.

Російські та білоруські спортсмени братимуть участь у змаганнях під 5 рингами в індивідуальному порядку на Олімпійських іграх-2024. У Reflex зауважили, що у них може й не бути зв'язків з військовими, які коять звірства в Україні під командуванням російського президента Володимира Путіна, але сотні українських спортсменів не зможуть приїхати на Олімпіаду через те, що їх вбили російські окупанти.


Військові можуть отримати грошову допомогу в разі встановлення інвалідності: Як це зробити

вівторок, 5 березень 2024, 6:15

Військовослужбовці, які мають довідку медико-соціальної експертної комісії про встановлення інвалідності або відсотка втрати працездатності, мають можливість отримати одноразову грошову допомогу, передають Патріоти України. Отримати таку допомогу можна...

Сюди не дістались конкістадори та інші грабіжники: У Панамі виявили повну золота гробницю правителя доколумбівської держави (фотофакти)

вівторок, 5 березень 2024, 3:25

У Панамі археологи виявили гробницю, яка належала правителю народу Кокле. Відкриття відбулося в археологічному парку Ель-Каньо, який відомий своїми археологічними знахідками. . В археологічному парку Ель-Каньо у Панамі, археологи виявили гробницю, дат...