Африканський інцидент: Легендарний "Термінатор" розповів про наслідки нападу на нього

Легендарний американський актор Арнольд Шварценеггер, який зазнав нападу невідомого чоловіка на змаганнях в ПАР, зізнався, що з ним все в порядку.

"Спасибі за турботу, але турбуватися нема про що. Я думав, що мене просто хтось штовхнув, в натовпі це не рідкість. Я зрозумів, що мене вдарили, тільки коли відео подивився, як і ви всі. Радий, що цей ідіот не перервав мою трансляцію в Snapchat", - написав 71-річний "Термінатор" у себе в Twitter, передають Патріоти України.

Також Шварценеггер закликав користувачів не поширювати відео інциденту, щоб нападник не отримав популярності. Замість цього він попросив звернути увагу на спортсменів, які брали участь в змаганнях Arnold Sports.

Хіти тижня. Епоха шостого вимирання: Відомий вчений розповів, як загине людство (відео)

середа, 19 лютий 2020, 4:00

Російський вчений і кандидат біологічних наук Ілля Колмановський заявив, що ми зараз живемо в епоху найбільшого вимирання життя. Про це він розповів в інтерв'ю Ірині Шихман для програми "А поговорить?" на YouTube-каналі, передають Патріоти України. "Вч...

Хіти тижня. Харчуються радіацією: У Чорнобилі процвітає новий вид організмів-мутантів

середа, 19 лютий 2020, 3:00

За останні роки було зареєстровано 98 видів грибів, які навчилися харчуватися радіацією і спокійно себе почувають поряд з пошкодженим реактором. У Чорнобилі реактор буквально оточили організми, які харчуються радіацією. Як вони пристосувалися до такого...