Агент Москви? В Україні викрили топ-чиновника, що зливав секретні дані (фото)

Служба безпеки викрила топ-чиновника категорії "А", який продав іншій особі секретні документи про дії Міноборони на сході України, в морях і Керченській протоці. Про це 2 квітня повідомили в прес-службі СБУ, передають Патріоти України.

"Державний службовець категорії "А", скопіював і переслав по електронній пошті, поки невстановленим особам, таємний документ. Він стосується комплексу заходів Міністерства оборони, прикордонних, правоохоронних та інших органів державної влади щодо захисту національних інтересів на півдні і сході України, в Чорному та Азовському морях і Керченській протоці", - йдеться в повідомленні.

В СБУ зазначають, що дії даного чиновника завдали шкоди суверенітету, територіальній цілісності, обороноздатності і державній безпеці України.

"Ничто так не бесило жителей Ялты, как лохань "Владимир": Росія закрила Крим для "туристичних лайнерів"

субота, 30 травень 2020, 12:54

Місцевих злить не так заборона рейсів, скільки те, як непоказно виглядає російське судно в порівнянні з іноземними, які тепер вони бачать лише на старих фото. Влада Росії через карантин заборонила відвідування анексованого Криму для туристичних лайнері...

Без квартир 13 тисяч сімей: Київ охопили масові протести. Чому інвестори вийшли на вулиці та хто винен

субота, 30 травень 2020, 11:48

Інвестори трьох житлових комплексів, квартири в яких продавав банк "Аркада", 29 травня вийшли на протест. Цим вони заявили про початок радикальних дій з метою відновлення будівництва ЖК. Однак відповідальність забудовника, по суті, перекладають на влад...